Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 22.08.2019 SAAT 11:14:37
Advert
Advert
 

Yaz Geliyor, Lazer Epilasyonun Tam Sırası

Lazer epilasyon dünya çapında büyük çoğunluğu kadınlar olmak üzere herkesin dikkatini çekmektedir. Yüz, kol, koltuk altı, sırt, genital ve bacakta istenmeyen tüylere uygulanabilecekolan lazer epilasyon oldukça etkili ve güvenli bir işlemdir. 6-8 seans arasında %80 oranında istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz.
Yaz Geliyor, Lazer Epilasyonun Tam Sırası

Lazer epilasyonun seans süresi uygulanan bölgenin genişliğine göre değişmektedir. Sırt gibi yüzey lanı geniş bölgelerde uzun sürse de örneğin koltuk altı, genital ve yüz gibi bölgelerin seans süresi 5-15 dakika arasında değişmektedir.

 

Kişiye göre değişmekle beraber seanstan ortalama 3 gün önce tüyler traş bıçağı ile alınmalıdır. Böylelikle seans uygulanacak zamana kadar tüyler lazer epilasyon cihazının tam görebileceği uzunlukta olmuş olurlar. Lazer epilasyon seansı süresince duyulabilecek acı ağdada duyulandan fazla değildir ve atış yapıldıktan hemen sonra acı geçmektedir. Üstelik buz lazer ile bu acı oldukça minimumdur. Hatta birçok danışan, buz lazer uygulamasında acı duymadıklarını söylemektedirler.

 

Lazer epilasyon sonrası kişiler yaşamlarına kaldıkları yerden devam edebilirler. Gün boyunca lazer uygulanan bölgeye sıcak su değdirmemenin dışında hiçbir kısıtlama, günlük yaşamı etkileyecek bir yan etki bulunmamaktadır.

 

Lazer epilasyon yapıldıktan sonra 3-15 gün arasında tüylerde dökülmeler meydana gelir. En yoğun dökülme lazer epilasyondan 1 hafta sonra görülmektedir. Tüyler kendiliğinden dökülürler, kişinin ekstra bir işlem yapmasına gerek yoktur. Tüy dökümü bittikten sonra lazer epilasyonun 15-19. Günleri arasında kontrol seansı yapılır. Kontrol seansında ilk seanstan daha kısa sürer ve tüy döngüsü nedeniyle varsa çıkan tüylere tekrar lazer işlemi uygulanır. Her seanstan sonra bir kontrol seansı yapılmaktadır. Yani işlemler 1 seans 1 kontrol olarak ilerlemektedir. Kontrol seansından yaklaşık 40 gün sonra tekrar seans uygulanır. Seanslar ilerledikçe seans arasındaki süre artmaktadır. Uygulanan bölge de seans aralığını etkileyen diğer bir unsurdur.

 

Tüylerden tamamen kurtulmak kişinin ten rengi ve kıl yapısıyla ilgilidir. Bazı kişiler da ilk seanslarda tamamen istenmeyen tüylerinden kurtulmaktadır. Bazen bölgesel olarak seans sayısı artabilmektedir. Bunu belirleyen en büyük unsur yine kişisel faktörlerdir.

 

Her daim pürüzsüz ve temiz olmak için en sağlıklı yöntem lazer epilasyondur. Lazer epilasyon ter bezlerinize zarar vermez yalnızca kıl köklerinizi yakar. Bu sağlıklı yöntem size aynı zamanda vakitten kazandırır ve kıyafetlerinizi vücudunuzun o anki durumuna göre değil en iyi hissettiğinize göre seçmenizi sağlar!

 

İzmit'te Doğru Tercih: Brc Estelife

 

İzmit yürüyüş yolunda hizmet veren Brc Estelife yaza merhaba kampanyası düzenliyor. %20'ye yakın varan indirimlerle lazer epilasyon hizmetinden faydalanacağınızı unutmayın. Brc Estelife yılların verdiği tecrübe sayesinde geniş hizmet ağı ile birlikte siz değerli Kocaeli halkın hizmet etmeye devam ediyor.

 

Brc Estelife ekibi; lazer epilasyondan güzellik bakımına, manikür pedikür gibi tüm kozmetik ve güzellik işlemlerinde uzman ekibiyle birlikte hizmet veriyorlar. 

 

Brc Estelife (0262) 323 85 35 no'lu telefondan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7285 TL 5.7056 TL
Euro
EURO
6.3568 TL 6.3314 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA