Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 30.05.2020 SAAT 16:58:41
Advert
Advert
 

Gölcüklü Akademisyen Gururlandırdı

Kocaeli Üniversitesi’nde 2019 yılında 45 profesör, 49 doçent ve 41 doktor öğretim üyesi düzenlenen Akademik Giysi Töreni ile unvanlarını aldı. Aynı zamanda 3 alanda 9 bilim insanına akademik teşvik ödülü verildi.
Gölcüklü Akademisyen Gururlandırdı
Advert

 

Kocaeli Üniversitesi’nde 2019 yılında 45 profesör, 49 doçent ve 41 doktor öğretim üyesi düzenlenen Akademik Giysi Töreni ile unvanlarını aldı. Aynı zamanda 3 alanda 9 bilim insanına akademik teşvik ödülü verildi. 135 akademisyen unvanını aldığı törende Gölcüklü bir isim de vardı. Gölcük'ün gururlandıran isimlerinden biri olan Gölcük'ün eski esnaflarından terzi Abdullah Çelik'in oğlu Ömer Faruk Çelik profesörlük ünvanı aldı. Çelik, Çukurova Üniversitesi'nde Jeoloji Bölümünü mezuniyeti sonrası İsveç Cenevre Üniversitesi'nde eğitimini tamamladı. 2003 yılından bu yana Kocaeli Üniversitesi'nde başarılısına başarı katan hem kendini hem de yüzlerce genç yetiştiren Çelik, profesörlük ünvanı alarak cübbesini giydi. Çelik'e belgesi Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü tarafından tebrik edilerek takdim etti.

 

Bu haber eklendi
Kocaeli ÜniversitesiÖmer Faruk Çelik
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8363 TL 6.8090 TL
Euro
EURO
7.6021 TL 7.5717 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA