Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 22.09.2020 SAAT 15:22:50
Advert
 

Söğüt: Bilimin Işığında Yürüyeceğiz

Hereke MYO Okul Müdürü Prof. Dr. Elif Öğüt ve beraberindeki heyeti ağırlayan Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, “Hayata geçireceğimiz çalışmalarda, üniversitelerimizle işbirliği içerisinde hareket edeceğiz” dedi
Söğüt: Bilimin Işığında Yürüyeceğiz
Advert

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Hereke MYO Okul Müdürü Prof. Dr. Elif Öğüt ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı. Hereke MYO Okul Müdürü Prof. Dr. Elif Öğüt, Başkan Şener Söğüt’e hayırlı olsun dileklerini iletti ve başarılar diledi. Karşılıklı görüş alışverişinde de bulunulan ziyarette konuşan Başkan Söğüt, üniversiteler ile her zaman iş birliği içerisinde olacaklarını belirtti.

 

GÖNÜLLÜ ELÇİLERİMİZ
Yarımca ve Hereke’de yer alan kampüslerde Türkiye’nin geleceği olan nesillerinin yetiştiğini belirten Şener Söğüt, “Önceliğimiz, üniversitemizde eğitim gören öğrencilerin Körfez’e yönelik bir aidiyet oluşmasını sağlamak. Eğitim hayatları sonrasında onlar bizim adeta elçilerimiz olacak. Körfez’den en güzel şekilde bahsetmeleri, bizleri mutlu edecek” dedi.


BİRLİKTE HAREKET EDECEĞİZ
Körfez’in adeta bir eğitim kenti olduğunu, Hereke ve Yarımca’daki kampüslerde binlerce öğrencinin eğitim gördüğünü belirten Söğüt, “Bu yüzden Körfez’de yapacağımız her projede üniversitelerimizi de işin içine katmamız gerektiğinin bir göstergesidir. Birlikte hareket edeceğiz, iş birliğimizi kuvvetlendireceğiz. Bilimin ışığında yürüyerek, Türkiye’nin geleceği olan öğrencilerimizle birlikte Körfez’de enleri hayata geçireceğiz” şeklinde konuştu.

 

 

Bu haber eklendi
Hereke MYOKörfez Belediye Başkanı Şener Söğüt
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Genel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5970 TL 7.5667 TL
Euro
EURO
8.9725 TL 8.9367 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA