Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 22.08.2019 SAAT 11:11:54
Advert
Advert
 

Sefa ile Büşra Evlilik Yolunda

Hatice ve Halit Gülçiçek çiftinin kızları Büşra ile Münevver ve Nezih Sinan Çelebi çiftinin oğulları Sefa, evlilik yolunda ilk adımlarını atarak nişanlandı. Çiftin nişan kurdelelerini Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın kesti.
Sefa ile Büşra Evlilik Yolunda

 

Arif BULUT - Büyükşehir Belediyesi hasta nakil aracında sağlık personeli olarak çalışan, Hatice ve Halit Gülçiçek çiftinin kızları, Genç Tur Yönetim Kurulu Başkanı Ali Genç’in torunu Büşra Gülçiçek ile TÜPRAŞ’ta elektrik teknisyeni olarak çalışan, Münevver ve Nezih Sinan Çelebi çiftinin oğulları Sefa Çelebi, Maide Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen törenle evlilik yolunda ilk adımlarını atarak nişanlandı. Mutlu çiftin nişan kurdelelerini Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın keserken, törene Demokrat Kocaeli Gazetesi Onursal Başkanı Ali Genç’in yanı sıra Genç Tur Genel Müdürü ve Demokrat Kocaeli İmtiyaz Sahibi Niyazi Genç, Demokrat Kocaeli Gazetesi Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Genç ve Ali Genç ev sahibi olarak konuklarla yakından ilgilendi.

 

BİZİ BİZ YAPAN AİLEDİR

Mutlu çiftin nişan yüzüklerini takan Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr.  Tahir Büyükakın yaptığı konuşmada, “Bugünkü nişan töreni ile birlikte bu güzel çiftimiz Allah’ın izniyle güzel bir yuvanın kurulması yolunda ilk adımı atmış olacaklar. Ali Genç ağabeyimiz bizim değerli bir büyüğümüzdür. Kendisini yıllardır tanıyoruz ve seviyoruz. Bizim bu törene gelmemizi isteyince, biz de buraya gelmeyi görev bildik. Bizi biz yapan ailedir.  Bu evlatlarımız kurdukları yuvada ülkemize ve kentimize hayırla vesile olacaktır” dedi.

 

Dünürler Hatice ve Halit Gülçiçek ile Münevver ve Nezih Sinan Çelebi çiftleri davetlileri birlikte kapıda karşıladı.

 

Çiftin nişan kurdelelerini Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın kesti.

 

Dualar eşliğinde kesilen kurdelenin ardından Gülçiçek ile Çelebi aileleri, aile fotoğrafında bir araya geldi.

 

Hatice ve Halit Gülçiçek çiftinin güzel kızları Büşra ile Münevver ve Nezih Sinan Çelebi çiftinin yakışıklı oğulları Sefa evlilik yolunda ilk adımlarını atarak nişanlandı.

 

Nişan yüzüklerini takarak evlilik yolunda ilk adımı atan mutlu çift ilk danslarını yaparken mutlulukları yüzlerinden okunuyordu.

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Genç Tur Yönetim Kurulu Başkanı ve Demokrat Kocaeli Gazetesi Onursal Başkanı Ali Genç, Genç Tur Genel Müdürü ve Demokrat Kocaeli İmtiyaz Sahibi Niyazi Genç, Demokrat Kocaeli Gazetesi Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Genç, Halit Gülçiçek ve Nezih Sinan Çelebi aynı masayı paylaştı.

 

Nişan yüzüklerini takan Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, mutlu çifte ve ailelerine mutluluklar diledi.

 

Genç Tur Yönetim Kurulu Başkanı ve Demokrat Kocaeli Gazetesi Onursal Başkanı Ali Genç ev sahibi olarak çifte mutluluklar diledi.

 

Görkem Genç ve Ali Kerem Genç, Başkan Doç. Dr. Tahir Büyükakın ile hatıra fotoğrafı çekildi.

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER: Tahir BüyükakınAli GençNiyazi GençKadir GençHalit GülçiçekNezih Sinan Çelebi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7285 TL 5.7056 TL
Euro
EURO
6.3568 TL 6.3314 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA