Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 22.11.2019 SAAT 05:36:45
Advert
 

Bu Atölyeler Hem Eğlendiriyor, Hem de Öğretiyor

23 Nisan Uluslararası Çocuk Festivali kapsamında yapılan Çocuk Eğitim ve Eğlence Fuarı, farklı etkinlik ve aktiviteler ile çocuklara eğlence fırsatı sunuyor.
Bu Atölyeler Hem Eğlendiriyor, Hem de Öğretiyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 11. Kocaeli 23 Nisan Uluslararası Çocuk Festivali, Büyükşehir Uluslararası Fuar Merkezi’nde başladı. “Bi Dünya Bilgi” sloganı ile festivale katılan Kılavuz Gençlik ve Bilgi Evleri kurduğu 6 farklı atölye standı ile çocukları eğlendirerek öğretiyor.

 

6 FARKLI ATÖLYE

Bu yılki festivale “Bi Dünya Bilgi” sloganı ile katılan Kılavuz Gençlik ve Bilgi Evleri Botanik Atölyesi, Ahşap Atölyesi, Green Box Atölyesi, Tişört Tasarım Atölyesi, Sanal Gerçeklik Atölyesi ve Boyama Atölyesi kurdu. 6 farklı atölye, çocuklara hem eğlence, hem de öğrenme fırsatı sunuyor. 

 

KEYİFLİ DAKİKALAR

Kılavuz Gençlik ve Bilgi Evleri standını ziyaret eden çocuklar, Botanik Atölyesi’nde çiçek dikimi yapıyor. Ahşap Atölyesine katılan çocuklar kendi topaçlarını imal ediyor. Green Box Atölyesi çocuklara farklı efektler ile fotoğraf çekilme şansı veriyor. Tişört Tasarım Atölyesinde çocuklar kendi bakış açısıyla kendi tişörtlerini tasarlıyor. Sanal Gerçeklik Atölyesinde çocuklar dijital dünyada mini bir tura çıkıyor. Boyama Atölyesinde ise çocuklar boya yaparak keyifli dakikalar geçiriyor.

 

Bİ DÜNYA EĞLENCE

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin öncülüğünde yapılan 11. Kocaeli 23 Nisan Uluslararası Çocuk Festivali, çocuklara “Bi Dünya Eğlence” fırsatı sunuyor. Birbirinden farklı etkinlik, sanat aktiviteleri, müzikal gösteri, canlı heykeller ve atölyeler ile çocuklar hem eğleniyor, hem de öğrenme fırsatı buluyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
kocaeliizmit23 nisan
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7084 TL 5.6856 TL
Euro
EURO
6.3256 TL 6.3003 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA