Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 22.11.2019 SAAT 05:35:39
Advert
 

Güney Muhtarlarla Buluşuyor

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av. Ali Güney 31 Mart Yerel Seçimleri sonrası seçilerek mazbatalarını alan muhtarları ziyaret ediyor
Güney Muhtarlarla Buluşuyor

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av. Ali Güney 31 Mart Yerel Seçimleri sonrası seçilerek mazbatalarını alan muhtarları ziyaret ediyor. Ziyaretleri bölge bölge planlı bir şekilde yapacağını söyleyen Güney ziyaretlerine Kuruçeşme Bölgesinden başladı. Ziyaretlere bölgesine göre, ziyaret edilen bölgede ikamet eden, o bölgede tanınan ilçe yöneticileri ve meclis üyeleri de eşlik edecek. Tebrik ziyaretlerinden sonra da her vakit muhtarlarla olan iletişimlerinin üst düzeyde olacağını söyleyen Güney “Muhtarlarımızı hiçbir vakit yalnız bırakmayacağız, yerel yönetimlerde karşılaştıkları güçlükleri aşmalarında en büyük destekçileri olacağız” dedi.

 

YANINIZDA OLDUK
İlçe Başkanı Av. Ali Güney, “AK Parti iktidarı ile beraber önem ve itibarının daha da arttığı muhtarlık makamını Cumhurbaşkanlığı makamında ağırlayan bir iktidarın yereldeki müntesipleri olarak bizlere Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yaklaşımını örnek almak, bu yaklaşımı ilçe bazlı da sürdürmek düşer. İzmit Belediyesi Meclisindeki yetkimizle, Büyükşehir Belediye Başkanımızın destekleriyle, iktidarımızdan aldığımız güçle her daim muhtarlarımızın yanında olacak, gelecek makul taleplerin ilk adresi olarak kendilerine destek vermeyi sürdüreceğiz” dedi. 

 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
kocaeliizmitali güneykocaeli muhtarları
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7084 TL 5.6856 TL
Euro
EURO
6.3256 TL 6.3003 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA