Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 03.08.2020 SAAT 12:01:51
Advert
Advert Advert
 

Türk Ocağı kongre yapacak

Türk Ocağı kongre yapacak
Advert

 

Türk Ocakları Kocaeli Şubesi’nin 16. Olağan kongresi yarın saat 13.00’te Kocaeli Ticaret Odası Meclis toplantı Salonu’nda gerçekleşecek.

Türk Ocakları Kocaeli Şube Başkanı Yücel Alpay Demir, istişareyle alınan kararla tek aday olarak kongreye girecek. Çok renkli bir kongre olacak. Ocağın gençleri kendi enstrümanlarıyla türküler çalıp söyleyecek.

Gecede turan coğrafyasını gezen oraların örfünü sindirerek türküler yazan Türk dünyasının yakından tanıdığı bir isim olan 40 yıllık TRT sanatçısı Bünyamin Aksungur, sahne alacak.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Genel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9602 TL 6.9324 TL
Euro
EURO
8.1751 TL 8.1424 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA