Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 22.11.2019 SAAT 04:59:33
Advert
 

Halkın Derdine Derman Olacağız

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i makamında ziyaret eden Milletvekili Tahsin Tarhan, “Halkın derdine derman olacağız” dedi
Halkın Derdine Derman Olacağız

CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na gerçekleştirilen saldırı sonrası Ankara'ya giden Milletvekilleri, saldırıyı kınamak üzere 81 ilde eş zamanlı gerçekleştirilen basın açıklamasına katıldılar. Kocaeli'de gerçekleştirilen basın açıklamasının ardından Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i makamında ziyaret etti. Tarhan’a ziyaretinde Kocaeli İl Başkan Vekili Korkut Öz, İl Genel Sekreteri Hüseyin Acurman, il yöneticileri ve Darıca İlçe Başkanı Gürer Yıldırım eşlik etti.

 

SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ
Tahsin Tarhan, “Seçimler yapıldı. Vatandaşımız kararını verdi. Artık İzmit’te bu karara saygılı, vatandaşın derdine derman olacak bir belediyecilik anlayışı hâkim olacak. Kocaeli’nin, İzmit'in sorunları nelerdir, nasıl çözüm üretebiliriz, hepsini çok iyi biliyoruz. Başta Sayın Başkan Fatma Kaplan Hürriyet ve bizler gece gündüz demeden çalışmaya hazırız” dedi.

 

İZMİT HERKESİN BELEDİYESİ
Tahsin Tarhan, "Yerel Yönetimler, vatandaşa, sorunlarına, duygularına, sevinçlerine dokunabildiğin bir anlayışa sahip olduğu sürece mutlaka başarılı olacaktır. İzmit Belediyesi toplumun tüm kesimlerini kucaklayacak bir anlayışla, Fatma Başkanımızın öncülüğünde ve bizlerin de desteği ile yepyeni bir Belediyecilik anlayışına kavuşacak. Tarihin her döneminde Kocaeli’nin kalbi olmuş İzmit CHP için de özel önemdedir. Bu önemli kent sosyal demokrat belediyeciliğin de öncüsü haline gelerek, belediyecilik anlamında rekabet yaratacaktır” dedi. Büyük bir mücadele, öz verili çalışma ve inançla seçimleri hep birlikte kazandıklarını dile getiren Tarhan, “Toplumdaki gerginlikten herkes bunaldı. Şimdi kucaklaşma zamanıdır. Ortak akılı etkili kılarak geleceği planlamak zorundayız" dedi. 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
kocaeliizmitTahsin TarhanFatma Kaplan Hürriyet
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7084 TL 5.6856 TL
Euro
EURO
6.3256 TL 6.3003 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA