Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 06.07.2020 SAAT 11:58:03
Advert
Advert Advert
 

Eş Zamanlı Huzur Uygulaması Yapıldı

Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Dairesi Başkanlığı tarafından ülke genelinde eş zamanlı olarak “Huzurlu Sokaklar Uygulaması” yapıldı. Uygulamanın Kocaeli ayağında 1930 şahıs sorgulandı. Aranan 1 şahıs yakalandı.
Eş Zamanlı Huzur Uygulaması Yapıldı
Advert

Abbas ÇAKAR  -Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Dairesi Başkanlığı koordinesinde ülke genelinde eş zamanlı olarak “ Huzurlu Sokaklar Uygulaması”  gerçekleştirdi. Uygulamanın Kocaeli ayağında 128 ekipte 461 personel görev yaptı.  12:00-14:00 saatleri arasında park, okullar civarındaki kafeler, internet ve oyun salonlarında 18:00-20:00 saatleri arasında ise ana kavşak, alışveriş merkezi gibi kalabalık alanlarda gerçekleşen uygulamada bin 930 şahıs sorgulandı.  Sorgulama esnasında hakkında yakalama kararı bulunan 1 aranan şahıs yakalanırken,  üzerinden kurusıkı tabanca çıkan bir şahıs hakkında da işlem yapıldı.

 

 

7 ARAÇ VE 3 İŞ YERİNEİŞLEM YAPILDI
Uygulamalrda 207 araç kontrol edildi.  Bu araçlardan 7 araca çeşitli kural ihlali ve eksikliklerden 5 bin 959 lira para cezası uygulanırken 1 araçta trafikten men edildi.  Ayrıca kontrol edilen 185 park, bahçe ve umuma açık işyerinden 2 iş yerine ruhsatı bulunmamasından, 1 iş yerine tek sigara satışı yapmasında işlem yapıldığı öğrenildi.

 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
kocaeliizmiteş zamanlı huzur uygulaması
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA