Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 22.11.2019 SAAT 05:41:22
Advert
 

Geleceğin Başkanlarının Çocuk Bayramı Sevinci

23 nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de çocuklarımızın kendilerine armağan edilen bu bayramı coşkuyla yaşayabilmesi için bir takım etkinlikler düzenleniyor.
Geleceğin Başkanlarının Çocuk Bayramı Sevinci

Bu etkinliklerden biri de Kandıra Belediye Başkanı  Adnan Turan'ın öncülüğünde Kandıra Belediyesinde gerçekleşti. Kandıra Akçakoca İlkokulu öğrencilerinden, aynı zamanda Okul Meclis Başkanı olan Behçet Eymen Öncü ve Alise Akşit adlı öğrenciler 23 Nisan etkinlikleri çerçevesinde Belediye Başkanlığı makamını sembolik olarak devraldılar.

 

Heyecan ve mutluluk içinde sırayla makam koltuğuna oturan öğrenciler kendilerine tanınan bu fırsatı istek ve taleplerini dile getirerek değerlendirdiler. Kendilerine bu tecrübeyi yaşatan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan'a teşekkürlerini sundular.

 

 

Geleceğin yetişkinleri olacak çocuklarımıza 23 Nisan Çocuk Bayramı dolayısıyla bu fırsatı sunan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan  ''Evlatlarımız bizim geleceğimiz, onlar için yaptığımız her şeyi aynı zamanda milletimizin istikbali için yaptığımızın bilincinde olmalıyız. Bizim bütün emek ve gayretimiz yarının büyükleri olacak bu çocuklarımızın daha güçlü bir Türkiye'de yaşamaları ve ülkemizi daha da ilerilere taşımaları içindir.'' şeklinde konuştu ve ''Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve  Çocuk Bayramını gönülden kutluyor, ve çocuklarımızın her zaman bayram neşesi içinde olmalarını temenni ediyorum" dedi. 

 

 

 

Bu haber eklendi
kocaelikandıra23 nisan
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7084 TL 5.6856 TL
Euro
EURO
6.3256 TL 6.3003 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA