Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 22.09.2020 SAAT 15:06:12
Advert
 

Büyükşehir çalışanından skandal paylaşım

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde Mehteran Komutanı olarak görev alan Ferhat Akbulut, Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik saldırı için şok ifadeler kullandı
Büyükşehir çalışanından skandal paylaşım
Advert

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde Mehteran Takımı Komutanı olarak görev aldığı bilinen Ferhat Akbulut, Ankara Polatlı'da saldırıya maruz kalan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik şok ifadeler kullandı.

 

"AĞZI BURNU KURULMADI DİYE ÇOK ÜZÜLDÜM"

Sosyal medya paylaşımında olayı skandal sözler ile yorumlayan Akbulut, şu ifadeleri kullandı:

"Belki çoğu kızacak yadırgayacak ama yalan söylemektense doğru söylemeyi yeğlerim. Kılıçdaroğlu'na atılan yumruk çok hoşuma gitti. Çok sevindim ohhhhh dedim valla. Ağzı burnu kırılmadı diye de çok çok üzüldüm."

 

Bu haber eklendi
Kocaeli Büyükşehir BelediyesiFerhat AkbulutKemal Kılıçdaroğlu
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Genel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5970 TL 7.5667 TL
Euro
EURO
8.9725 TL 8.9367 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA