Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 22.11.2019 SAAT 05:16:13
Advert
 

KESK’ten CHP’ye Saldırı Ziyareti

KESK’e bağlı ilimizdeki sendika başkanları CHP Kocaeli İl Örgütü’nü ziyaret ederek partinin genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı kınadıklarını ifade etti
KESK’ten CHP’ye Saldırı Ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan hain saldırı sonrası Türkiye’nin dört bir yanından gelen destek mesajları çığ gibi büyüyor. İlimizde de CHP Kocaeli İl Örgütü tarafından yapılan saldırıya tepki göstermek için düzenlenen basın açıklamasına siyasilerin yanı sıra birçok sivil toplum kuruluşu da akın etti. CHP Kocaeli İl Örgütü il binası da gerçekleşen ziyaretlerle adeta doldu taştı.

 

KESK BAŞKANLARI CHP’DE
Kamu Emekçileri Sendikası Konfederasyonu’na (KESK) bağlı ilimizde faaliyet gösteren sendika temsilcileri de CHP Kocaeli İl Örgütü’nü ziyaret ederek yapılan saldırıyı kınadıklarını ifade etti. Eğitim Sen Kocaeli Şube Başkanı Hicran Turan, Yapı Yol Sen Kocaeli Şube Başkanı Ethem Kartal, Tüm Bel Sen Kocaeli Şube Başkanı Erdal Karakuş, BES Kocaeli Şube Başkanı Gülizar Ateş, BES Kocaeli Şube Yönetim Kurulu üyesi Kamil Yüce, CHP Kocaeli İl Örgütü’nü ziyaret eden isimler arasındaydı.  CHP Kocaeli İl Başkan Vekili Korkut Öz ve CHP İl Yönetim Kurulu üyeleri KESK temsilcilerine yapmış oldukları ziyaretten ötürü teşekkürlerini sundu. 

Bu haber eklendi
kocaeliizmitKESKkemal kılıçdaroğlu
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7084 TL 5.6856 TL
Euro
EURO
6.3256 TL 6.3003 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA