Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 06.07.2020 SAAT 12:01:33
Advert
Advert Advert
 

Bir Adım Geri Atan Namerttir

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin Gebze’de tedavi olduktan sonra yaşadığı bir anıyı paylaşırken, “Bir adım geri adım atan namerttir” dedi
Bir Adım Geri Atan Namerttir
Advert

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin Gebze’de tedavi olduktan sonra yaşadığı bir anıyı paylaştı. Sosyal medyadan açıklama yağan Ünlü, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin doktorların isteğine rağmen tekerlekli sandalyeye binmediğini ifade etti. Ünlü, “Bir adım geri adım atan namerttir” dedi. 

 

ŞEREF SÖZÜ VERDİ 
Ünlü’nün paylaşımı şu şekilde: “Hastane asansöründen çıkarken uzatılan tekerlekli sandalyeyi bir tarafa bırakıp, Türk Dünyasının Lideri tekerlekli sandalye ile aracına binmez diyerek 50 küsur adımı dimdik acı çekerek yürüdünüz ya o yürüyüş MHP’nin iktidara yürüyüşüydü. O yürüyüş dünyaya baş kaldırıştı. O yürüyüş dosta düşmana biz varız yürüyüşüydü. O yürüyüş bir Türk yürüyüşüydü. O yürüyüş Bozkurt soylu lider yürüyüşüydü. Biz de Kocaeli Teşkilatları olarak sizinle aynı düşüncede ardınızda yürümeye namus ve şeref sözü veriyoruz. Davamıza ve teşkilatlarımıza sahip çıkacağımıza namus ve şeref sözü veriyoruz. Yanındayız liderim. Bir adım geri adım atan namerttir.”

Bu haber eklendi
Aydın ÜnlüDevlet Bahçeli
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA