Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 06.07.2020 SAAT 11:22:32
Advert
Advert Advert
 

Güneş: 2024’te Büyükşehir’i de alacağız

CHP eski Genel Başkan Yardımcısı ve Kocaeli eski Milletvekili Hurşit Güneş, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e yaptığı ziyarette, “2023’te Büyükşehir’i de alacağız” dedi
Güneş: 2024’te Büyükşehir’i de alacağız
Advert

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, 24. dönem CHP milletvekillerinden Hurşit Güneş de Başkan Hürriyet’e hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu. Hayırlı olsun ziyaretinde açıklamalarda bulunan CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, “Yoğun bir seçim süreci yaşadık. Fatma Başkanımız, İzmit için çok güzel projeler ve çok güzel hizmetler yapacaktır” dedi

 

GÜNEŞ’TEN YENİ HEDEF
Fatma Kaplan Hürriyet’i İzmit Belediye başkanlığında görmenin kendileri için büyük mutluluk olduğuna dikkat çeken eski milletvekillerinden Hurşit Güneş de, “İzmit’te Cumhuriyet Halk Partisi bir başlangıç yaptı ama daha bitirmedi. 2024’te bunun tamamlanmasını bekliyoruz. Önümüzde 2024 var. 2024’te Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ni de almak istiyoruz ve de alacağız. Toplum buna hazır. Kocaeli’nin daha iyi hizmetlere ihtiyacı var. Partimiz ve partililerimiz hazır. İzmit’te yapılabileceğini gösterdik ve Kocaeli’nde de yapılabileceğini göstereceğiz. Fatma Hanımın önünde zorlu bir görev var. Kendisine güveniyor ve başarılı olacağına da inanıyoruz” şeklinde konuştu.
 


DESTEKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ
İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet de ziyaretler için Tarhan ve Güneş’e teşekkür ederek, “Siyasi büyüğümüz  Hurşit Güneş’in her zaman olduğu gibi seçim kampanyasında da ciddi bir desteğini gördüm, kendisine  teşekkür ediyorum.  TBMM’de birlikte görev yaptığım Tahsin Tarhan’a de teşekkür ediyorum. Seçim sürecinde seçim kampanyamıza da ciddi destek verdi. Birlikte çalıştık ve birlikte başardık. Bu desteğe ve güvene layık olacağız. İzmit’te güzel işler başaracağız” dedi.

 

 

 

 

Bu haber eklendi
kocaeliizmithurşit güneş
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA