Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 09.07.2020 SAAT 10:26:22
Advert
Advert Advert
 

Kağıtspor Bocce Takımı Kaza Yaptı

Kocaeli Büyükşehir belediyesi Kağıtspor Bocce takımını taşıyan otobüs kaza yaptı. Kazada şans eseri can kaybı ve yaralanma yaşanmadı.
Kağıtspor Bocce Takımı Kaza Yaptı
Advert

Abbas ÇAKAR  -Kocaeli Büyükşehir belediyesi Kağıtspor bocce takımı kaza geçirdi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor Bocce takımını taşıyan otobüs Antalya’daki müsabakalar dönüşü Bilecik Osmaneli yakınlarında trafik kazası geçirdi. Bir tırın çarptığı kazada maddi hasar meydana gelirken, her hangi bir yaralanmanın olmaması sevindirdi.

Bu haber eklendi
kocaeliizmitkağıtspor bocce takımı kaza geçirdi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8750 TL 6.8475 TL
Euro
EURO
7.7563 TL 7.7254 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA