Advert Advert
Advert Advert
TARİH 30.09.2020 SAAT 01:46:06
Advert
 

Girişimcilere Finans Eğitimi

KTO'da kadın ve genç girişimcilere yönelik finans eğitimi gerçekleştirildi. Mali müşavir ve ekonomist Çağlayan Ateş finans sektörünü A'dan Z'ye anlattı
Girişimcilere Finans Eğitimi
Advert

Körfez Ticaret Odası’nda kadın ve genç girişimcilere yönelik olarak finansal terimler, bilgiler ve stratejiler eğitimi gerçekleştirildi. Mali müşavir ve ekonomist Çağlayan Ateş tarafından verilen eğitimde finansal terimler ve stratejiler detaylı olarak paylaşıldı. 


YOĞUN KATILIM
Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmasını yapan Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk, "Odamızda kadın ve genç girişimcilerimizin ortak organizasyonu ve katılımı ile böyle bir programda sizlerle bir arada olmanın mutluğunu yaşıyoruz. Ayrıca, Körfez Ticaret Odası olarak, kadınlarımızın ve gençlerimizin toplumun her kesiminde daha etkin olarak görmek istediğimizi ve bu anlamda sizlerden çok şeyler beklediğimizi bilmenizi istiyoruz. Yine bugünkü organizasyonumuzda engin bilgisi ve keyifli sunumu ile adeta odamızın bir parçası haline gelen her davet ettiğimizde bizi kırmayarak böyle güzel organizasyonlarda bizlerle birlikte olan mali müşavir, ekonomist Çağlayan Ateş’e izninizle de odamız adına ayrıca teşekkür etmek ediyoruz" dedi.


FİNANSI ANLATTI
Kadın ve genç girişimciler kuruluna yönelik olarak gerçekleştirilen programda mali müşavir, ekonomist Çağlayan Ateş Finans yönetimi, mali tabloların okunması, bilançonun yorumlanması gibi konularla ilgili  bilgilendirmelerde bulundu. Program sonrası günün anısına Mali Müşavir Ekonomist Çağlayan Ateş’e çiçek takdiminde bulunuldu.

 

 

 

Bu haber eklendi
Körfez Ticaret OdasıKocaeli
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.8338 TL 7.8025 TL
Euro
EURO
9.1583 TL 9.1217 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA