Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 22.11.2019 SAAT 05:48:02
Advert
 

SEDAŞ 37 Bin 500 Test ve Kontrol Sağlıyor

SEDAŞ ‘Sayaç ve Ölçü Sistemleri Grup Müdürlüğü’ne bağlı Ölçü Sistemleri ve Veri Yönetimi bünyesindeki üç laboratuvarda uzman kadroları ile kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti için bir yılda yaklaşık 37 bin 500 adet sayacın test, kontrol ve raporlandırma çalışmalarını yapıyor.
SEDAŞ 37 Bin 500 Test ve Kontrol Sağlıyor

 

SEDAŞ, Sakarya, Kocaeli ve Düzce yerleşkelerinde Bakanlık izin ve onayı ile kurulmuş bulunan Sayaç Ayar Laboratuvarlarında toplamda 8 personel ile tüm SEDAŞ sorumluluk sahasındaki 1,8 milyonu aşan elektrik tüketicilerinin arızalı, şikayetli ve ilk deney muayene kapsamındaki sayaçların incelemesini, kalibrasyonu yapılmış sayaç ayar masalarında hassasiyet ölçümünü ayrı ayrı gerçekleştiriyor.


Yıllık ortalama 32 bin adet sayacın ve 5 bin 500 civarındaki akım trafosunun test, kontrol ve raporlandırma çalışmaları gerçekleştirilen SEDAŞ’ın bu laboratuvarları Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan İş Yeri Uygunluk Belgesi alarak görev yaparken, bu laboratuvarlarda görev yapan SEDAŞ çalışanları da Bakanlık Yetki Belgesine sahip ve konusunda tecrübeli, uzman elemanlardan oluşuyor. 

Bu haber eklendi
SEDAŞKocaeliİzmit
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7084 TL 5.6856 TL
Euro
EURO
6.3256 TL 6.3003 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA