Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 22.11.2019 SAAT 06:26:19
Advert
 

Vatanı Korumak Çocukları Korumakla Başlar

Vatanı Korumak Çocukları Korumakla Başlar

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı, çocuk yolcularımız ve aileleri ile birlikte keyifle kutladık. Değerli yolcularımızın Efe Tur Özemniyet ailesini tercih ederek, bilet satış noktalarımızı , otobüslerimizi , servislerimizi varlıklarıyla şenlendirdikleri ve  yüzlerindeki tebessüme vesile olmamızı sağladıkları için minnet duyarak teşekkür ederiz.
Biliriz ki Vatanı korumak çocukları korumakla başlar. Geleceğimizin kahramanlarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramını camiamız adına yürekten kutlarız.

 

Geleceğimizin Kahramanları ;

Bartın bölgemiz 
Yusuf Kayra  : “Atam’ıza teşekkür ederim bize güzel birgün hediye ettiği için, Efe Tur ‘a  maket araba ve boyama kitabı hediye ederek bizleri düşündükleri için de teşekkür ederim.

 

İzmir bölgemiz 
Batu Uzun  : “hediyeleriyle beni mutlu ettikleri için Efe Tur yetkililerine teşekkür ederim . Tüm çocukların mutlu olmasını dilerim.

 

Ankara bölgemiz 
Furkan Yanık : “23 Nisan’ımız kutlu olsun , Çocuklar ölmesin , bizi hep böyle mutlu edin"

 

Kocaeli Bölgemiz 
 Buse Küçük: “dünya hala güzelse bizim sayemizdedir, bizleri de güldüren mutlu eden Efe Tur ‘a teşekkür ederim . Ve savaşlar dursun , çocuklar oynasın , ölmesin. 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7084 TL 5.6856 TL
Euro
EURO
6.3256 TL 6.3003 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA