Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 03.08.2020 SAAT 12:49:48
Advert
Advert Advert
 

Bakanlık uçağı Kocaeli’ye zorunlu iniş yaptı

Bakanlık uçağı Kocaeli’ye zorunlu iniş yaptı
Advert

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından, öğle saatlerinde hareket eden Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’ninde içinde bulunduğu, Tapu Kadastro Genel Müdrülüğüne ait Beechcraft King Air 350i model TC-KDR Kuyruk Tescilli Özel Uçak, Kocaeli’ne indi

Abbas ÇAKAR - Edinilen bilgilere ve iddialara göre; İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından,  öğe saatlerine doğru hareket eden Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhasek’ninde içinde bulunduğu, Tapu Kadasttro Genel Müdrülüğüne ait TC-KDR Kuyruk Tescilli Özel Uçak, Cengiz Topel Havalimanına zorunlu iniş yaptı.  İddialara göre, kalkıştan hemen sonra kabin içersinde koku ve duman çıkması nedeniyle, Kocaeli Kartepe İlçesi Cengiz Topel Havalimanı ile irtibata geçen uçağın pilotu iniş için izin aldıktan sonra sorunsuz bir şekilde Cengiz Topel Havalimanına indi.  İnişte Bakan Özhasekiyi Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy Karşıladı.  Daha sonra bakan Özhaseki’ye Ankara’ya gitmesi için Valiliğin Makam aracı tahsis edildi ve bakan Özhaseki, Valilik makam aracı ile Ankara’ya doğru yola çıktı.Olayla ilgili herhangi bir resmi açıklama yapılmadı.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9602 TL 6.9324 TL
Euro
EURO
8.1751 TL 8.1424 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA