Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 29.05.2020 SAAT 15:36:17
Advert
Advert
 

Amacımız Devlet Millet Kaynaşması

Kaymakam Mustafa Güler’i ziyaret eden Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç, “Amacımız devlet millet kaynaşması” dedi
Amacımız Devlet Millet Kaynaşması
Advert

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç ve parti yönetimi Kaymakam Mustafa Güler'e ziyarette bulundu. Ziyaret esnasında Başkan Kılınç, “Yeniden Refah Partisi olarak milletimizin milli ve manevi değerlerimiz etrafında birleşmesi ve bölünmez bir bütün teşkil etmesini sağlayacağız. Hiçbir ayrım gözetmeksizin tüm vatandaşlarımızın temel hak ve hürriyetlerini tam manasıyla teminat altına alacağız. Toplumda birlik, beraberlik ve kardeşliğini güçlendireceğiz, toplumsal huzur ve barış ortamını tam manasıyla tesis edeceğiz. Toplumun ve ülkenin teminatı olan, milli ve manevi değerlerimizin korunması ve yeni kuşaklara aktarılmasında hayati öneme sahip olan aile kurumunun korunması ve güçlendirilmesi için çalışacağız. Devlet millet kaynaşmasını sağlayacağız” dedi.

 

 

ÇÖZÜM ODAKLI
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Kaymakam Mustafa Güler, teşekkür ederek, Yeniden Refah Partisinin Türk siyasetine hayırlı olmasını ve çalışmalarında başarılar diledi.
Kaymakam Güler, siyasi partilerin çözüm odaklı çalışmaları gerektiğini ayrıca siyasi partilerin birlik ve beraberliğin mihenk taşı olduklarını sözlerine ekledi.

 

 

Bu haber eklendi
kocaeliizmitMustafa GülerEngin Kılıç
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8118 TL 6.7846 TL
Euro
EURO
7.4984 TL 7.4685 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA