Advert Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
Advert
TARİH 25.05.2020 SAAT 20:34:33
Advert
Advert Advert
 

Işık’tan Özeleştiri Daveti

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda bir kız çocuğunun NTV canlı yayında Alman vatandaşı olmak istemesini söylemesi üzerine Işık, “Her türlü tartışmayı bir kenara bırakıp çok ciddi bir özeleştiri yapmamız gerekiyor” dedi
Işık’tan Özeleştiri Daveti
Advert

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda bir kız çocuğunun NTV canlı yayında

“Gelecek hayalin ne?” sorusuna verdiği yanıt adeta olay oldu.  Çocuğun “Köln’de tıp okumak istiyorum. Belki Alman vatandaşı olurum” cevabı üzerine başta sosyal medya olmak üzere gündemin bir numaralı konusu oldu.

 

BEKA MESELESİ
O sözleri değerlendirenlerden biri de Eski Başbakan Yardımcısı, bir dönem Bilim, Sanayi ve
Teknoloji Bakanlığı ile Milli Savunma Bakanlığı da yapan Kocaeli Milletvekili Fikri Işık oldu. Işık, sosyal medyadan, “Bir yavrumuzun 23Nisan günü bu ifadesi her türlü tartışmayı bir kenara bırakıp çok ciddi bir özeleştiri yapmamızı gerektiriyor. Ülkemiz için gerçek beka meselesi işte budur” ifadelerini kullandı. 

Bu haber eklendi
kocaeliizmitfikri ışıköz eleştiri
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8142 TL 6.7870 TL
Euro
EURO
7.4310 TL 7.4013 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA