Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 03.08.2020 SAAT 12:49:08
Advert
Advert Advert
 

Son anda çıktı, başkan seçildi

Son anda çıktı, başkan seçildi
Advert

TFFHGD Kocaeli Şubesi 15. Olağan Genel Kurulu Gençlik Merkezi’nde gerçekleşirken 295 üyeden 224 üyenin katıldığı genel kurulda son dakika adayı Özhan Kurt ve yönetimi seçildi

224 ÜYE OY KULLANDI

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği Kocaeli Şubesi 15. Olağan Genel Kurulu Gençlik Merkezi’nde gerçekleşti. 295 üyeden 224 üye oy kullandı. Başkan adaylığı için mavi listede Özhan Kurt ve sarı listede Fatih Sarımert’in listeleri yarıştı. Genel Kurul’da zaman zaman gergin anlar yaşandı.  Genel Kurul öncesinde Divan Kurulu Başkanlığına Hasan Türkmen ve üyeliklere Ufuk Baraç ve Mehmet Akif İbrahimoğlu oy birliğiyle seçildi. Başkan adaylarından Fatih Sarımert ile Özhan Kurt üyelere seslenerek çalışmalar hakkında bilgi verdi.

MECİT KESKİN’DEN VEDA

Sürpriz bir kararla aday olmayan eski Başkan Mecit Keskin ”Önce kongreye katılan ve üç yıl boyunca her zaman yanımızda olan KASK Başkanı Murat Aydın’a, Futbol İl temsilcisi Mithat Ağa’ya, taban birlikleri yöneticilerine, İl hakem Kurul Başkanı Ersin Yıldırım’a çok şey öğrendiğimi büyük ağabey gözlemcilerime, hakem arkadaşlarıma ve basın mensuplarına teşekkür ederim. Görevde kaldığımız üç yıl boyunca benle beraber olan yönetim kurulu üyelerine yürekten teşekkür ederim. Yeni seçilecek yönetime başarılar diliyorum” dedi.

KOCAELİ HAKEMLİĞİ KAZANSIN

Başkan adayı Fatih Sarımertise yaptığı konuşmada “Bu kongrede kimseyi karalamaya gibi bir niyetim yok. Bu bir yarış seçilen kim olursa olsun Kocaeli hakemliği kazansın. Amacımız bu camiayı iyi yerlere birlikte getirmektir. Üç yıl boyunca emek veren eski başkanım Mecit Keskin ve yönetime teşekkür ederim. Size en iyi hizmeti vermek için hep birlikte çalışacağız. Burada hakem ve gözlemciler kazananı birlikte olacağız. Kimseye dargın ve kırgın değilim” dedi.

EKSİK İŞLERİ TAMAMLAYACAĞIZ

Son dakika Başkan adayı Özhan Kurt konuşmasında “Eksik kalan işleri tamamlayacağız. Bazı maçlarda yaşanan olayları çözüme kavuşturmaya çalışacağız. Hakemlerin tüm hakları koruyup yanlarında olacağız. Devam eden etkinlikler ve organizasyonlar sürecek. Hep birlikte Kocaeli hakemliğini üst sıralara çıkarmak için çalışacağız. Genel kurulumuz tüm camiaya hayırlı olsun. Kazanan Kocaeli hakemliği olsun” dedi.

BAŞKAN ÖZHAN KURT

KASKF Başkanı Murat Aydın, Futbol İl Temsilcisi Mithat Ağa, Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Başkanı Süleyman Karadaş,  İl hakem Kurulu Başkanı Ersin Yıldırım, hakemler ve gözlemciler katıldı. Kongrede denetim kurulu raporunu Onur Küçük,  yönetim kurulu üyesi Musa Önal raporları okudu.  Kongreye eski başkanlardan Mithat Atalay, Ergün Öztürk, Gökten Küçükaydın katıldı. Oy kullanma işlemleri ve geç saatlere kadar süren oy sayımının ardından Özhan Kurt 150 oy, Fatih Sarımert 68 oy alırken, 5 oy geçersiz sayıldı. Vedat TEKİN

 

Yönetim Kurulu

1-Özhan Kurt

2-Tuncay Çetinkaya

3-Samet Malkoçoğlu

4-Ömer Karaman

5-Serkan Yılmaz

6-Zülfikar Akça

7-Ömer Yılmaz

 

Denetim Kurulu

1-Mesut Kük

2-Bekir Samet Başköy

3-Anıl Şenlik

 

Üst Delege Listesi

1-Ersin Yıldırm

2-Alparslan Dalkılıç

3-M. Bahri Toksagül

4-Tuncer Oflu

5-Arif Doğan Talay

6-Bekir Yümnü

7-Mukadder Gülpınar

8-Nihat Samuk

9-Ergün Öztürk

10-Hasan Türkmen

11-Kazım Güldal

12-Süleyman Bahar

13-Tuncay Çetinkaya

14-Ufuk Baraç

15-Yücel Avados

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9602 TL 6.9324 TL
Euro
EURO
8.1751 TL 8.1424 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA