Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 02.07.2020 SAAT 23:33:29
Advert
Advert Advert
 

Vadi İzmit’te Son 4 Ay

İzmit Belediyesi ve Bektaş inşaat ortaklığında Gültepe mevkiinde kat karşılığı yapımı süren 433 konutluk Vadi İzmit Projesi inşaatında çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. 4 ay sonra teslim edilecek olan dairelin yüzde 55’i satıldı
Vadi İzmit’te Son 4 Ay
Advert

Arif BULUT  -  İzmit Belediyesi’nin Bektaş İnşaat ortaklığında kat karşılığı Gültepe mevkiinde yapılan 433 konutun çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Bektaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cumali Bektaş şantiye alanında basın mensuplarıyla bir araya gelerek çalışmalar hakkında bilgi verdi. 150 milyon liralık proje kapsamındaki konutların yüzde 55’inin satıldığını ifade eden Bektaş, 4 ay sonra anahtarları teslim edeceklerini söyledi.

 

YÜZDE 80’İ TAMAM 
Programda konuşan Bektaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cumali Bektaş, “2017 yılının Eylül ayında, İzmit halkının yoğun katılım gösterdiği temel atma töreniyle yapımına başladığımız Vadi İzmit konut projemizde 18 ayı geride bırakmış bulunmaktayız. Şirketimizin 30 yıla yaklaşan inşaat sektörü tecrübesinin ışığında, büyük bir coşku ve heyecanla yapımını sürdürdüğümüz 433 konut ve ticari alandan oluşan Vadi İzmit Projemiz ’in yüzde 80’lik yapım aşamasına gelmiş durumdayız.  Geride bıraktığımız 18 ayda, yaşanan tüm ekonomik ve siyasi olumsuzluklara rağmen büyük bir projenin üretimini durdurmak bir tarafa, üretim hızını dahi düşürmeden bu noktaya getirmenin haklı gururunu yaşamaktayız” dedi.
 


ÇOK TİTİZ VE DETAYLI ÇALIŞTIK
Sözlerini sürdüren Bektaş, “Türkiye inşaat sektöründe büyüklüğü herkes tarafından bilinen çoğu inşaat şirketi, iflas ederken veya yaşadıkları finansal sıkıntı ve satış sorunları nedeniyle projelerini durdurma kararı alırken Bektaş İnşaat olarak hiçbir şekilde faaliyetlerimizi durdurma veya yavaşlatmayı düşünmedik.  Vadi İzmit Projemizin gerek projelendirme aşaması gerekse üretim aşamasında çok titiz ve detaylı çalıştık. Yatay mimarisi ve lüks detaylarıyla sadece İzmit’in değil Türkiye’nin de en lüks konut projesini hayata geçirme amacıyla başladığımız Vadi İzmit Projesi, İzmit halkının da desteği ile onlarca inşaat projesinin kıran kırana yarıştığı Türkiye Marka Ödülleri’nde ‘Yılın En İyi Lüks Konut Projesi’ ödülüne layık görüldü” şeklinde konuştu.

 

YÜZDE 55’İ SATILDI
“Girdiğimiz bu yarışta aldığımız ödülü Kocaeli halkına ve Bektaş inşaat kalitesine güvenen tüm dostlarımıza armağan ediyoruz” diyen Bektaş, “4 ay sonra anahtarlarını sahiplerine teslim etmeye başlayacağımız Vadi İzmit Projemizde bu zamana kadar emeği geçen başta İzmit Belediyesi’nin değerli çalışanlarına ve yöneticilerine, Bektaş İnşaat‘ın tüm çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunuyoruz. Dairelerin yüzde 55’i satıldı. Bitmeye yakın projede insanlar daire bulmakta sıkıntı çekebilir” dedi.

 

Bu haber eklendi
KocaeliVadi İzmit
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8654 TL 6.8380 TL
Euro
EURO
7.7466 TL 7.7157 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA