Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 11.08.2020 SAAT 19:29:49
Advert
Advert
 

Şampiyon İzmit Mimar Sinan Lisesi

Şampiyon İzmit Mimar Sinan Lisesi
Advert

Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliği’nde 141 dakikalık finalde İzmit Mimar Sinan Anadolu Lisesi rakibi Derince Yenikent Anadolu Lisesi’ni 3-2 mağlup ederek şampiyon oldu

141 DAKİKALIK FİNAL

Hasan Gemici Spor Salonu’nda Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliği final maçlarında kıyasıya mücadele yaşandı. Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliği üçüncülük maçında Derince 19 Mayıs Anadolu Lisesi’ni 3-1 mağlup eden Merkez Bankası Derince Anadolu Lisesi üçüncü oldu.  Genç kızlar Voleybol İl Birinciliği şampiyonluk maçında büyük heyecan yaşandı. İzmit Mimar Sinan Anadolu Lisesi ile Derince Yenikent Anadolu Lisesi karşılaşması 141 dakika sürerken 3-2’lik galibiyetle gülen taraf İzmit Mimar Sinan Anadolu Lisesi oldu.

ÖDÜL TÖRENİ

Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliği final maçlarının ardından İzmit Mimar Sinan Anadolu Lisesi şampiyon olurken, ikinci Derince Yenikent Anadolu Lisesi ve üçüncü Merkez Bankası Derince Anadolu Lisesi oldu. Şampiyon İzmit Mimar Sinan Anadolu Lisesi’ne kupa ve madalyalarını İl Milli Eğitim Şube Müdürü Haşmet Batur ve Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Okul Spor Şube Müdürü Turgay Bulut birlikte verdi. İkinci olan Derince Yenikent Anadolu Lisesi’ne kupa ve madalyalarını final oynayan takımın beden eğitimi öğretmenleri Ali Tekel ve Erkan Hazar birlikte verdi.

ŞAMPİYONAYA GİDECEKLER

Üçüncü olan Merkez Bankası Derince Anadolu Lisesi’ne kupa ve madalyalarını İzmit Mimar Sinan Anadolu Lisesi Okul Müdürü Seyfettin Elmastaş verdi. Dördüncü olan Derince 19 Mayıs Anadolu Lisesine kupa ve madalyalarını Merkez Bankası Derince Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Ayşe Tanış verdi. Dereceye giren okul takımları 7 ile 12 Şubat tarihleri arasında Türkiye şampiyonasında ilimizi temsil edecek. Vedat TEKİN

 

 

İZMİT MİMAR SİNAN AL: 3

DERİNCE YENİKENT AL: 2

SALON: Hasan Gemici

HAKEMLER: Öztürk Buluş ***, Hamza Altınok ***

İZMİT MİMAR SİNAN AL: Dilek Dilan Boztepe ****, Pınar Giresunlu ***, Selen Özer ***, Simay Nazır ***, Sude Akgün ***,  İrem Şimşek *** (Selin Yalçınkaya ***, Ceren Ünver *** Ezgi Uzun **, Aleyna Karadağ ***, Zeynep Azra Yüncü ***, Rana Büyükdemirtaş **, Halime Duymuş **)

DERİNCE YENİKENT AL: Ebrar Kutal ***, Tuğçe Emil ***, Ceren Göl **, Hira Kanbir **, Yağmur Yeter **,  Edanur Demircan ***, (Pelinsu Çalış ***, Sude İlayda Tatlıdil ***)

SETLER:  25-21, 19-25, 27-25, 21-25 15-12

SÜRE:   29 Dk, 25 Dk, 39 Dk, 30 Dk 18 Dk Toplam 141 Dk

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2722 TL 7.2432 TL
Euro
EURO
8.5581 TL 8.5240 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA