Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 07.06.2020 SAAT 13:01:53
Advert
Advert
 

İktidarı uyarı vazifemiz var

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç ve yönetimi Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Yaşar Çakmak’ı ziyaret etti. Kılıç, “İktidarı uyarı vazifemiz var” dedi
İktidarı uyarı vazifemiz var
Advert

 

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç ve parti yönetimi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Yaşar Çakmak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaret esnasında Başkan Kılıç, “Yeniden Refah Partisi olarak her fırsatta ifade ettiğimiz gibi tüm bu gerçekleri Türkiye'deki alışılagelmiş muhalefet anlayışında olduğu gibi 'mevcut iktidar gitsin de, ne olursa olsun'  zihniyetiyle değil, 'bu sorunlar çözülsün de, kim çözerse çözsün' zihniyetiyle ortaya koyuyoruz. İktidar sahiplerine 'kardeşlik vazifemizi', milletimize de 'uyarı vazifemizi' yapıyoruz.

 

NEZİH KADROLAR

Bizler bu uyarılarımızı vatanımızı, 82 milyon memleket evladının tümünü samimi olarak sevdiğimiz için, kurtuluşunu ve refahını istediğimiz için, 'dost acı söyler' prensibi ile yapıyoruz. Partimizi kurarken özellikle vurguladığımız gibi biz; eksikleri tamamlamak, yapılan faydalı işleri takdir ve tebrik etmek, yanlışları da düzeltmek için çalışıyoruz” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Yaşar Çakmak teşekkür ederek,“Mutlaka inanıyoruz ki, arkadaşlarımız yapıcı muhalefet yapacak, nezih kadroların oluşturduğu bir parti olan Yeniden Refah Partisi Türk siyasetine hayırlı olsun” dedi.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.7796 TL 6.7526 TL
Euro
EURO
7.6897 TL 7.6591 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA