Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 03.08.2020 SAAT 13:15:47
Advert
Advert Advert
 

Amatörlerde heyecan dinmiyor

Amatörlerde heyecan dinmiyor
Advert

Birinci Amatör Küme A Grubu lideri Bağdatspor ile B Grubu lideri Hidropaks Gebze Tayfunspor bugün rakipleri karşısına galibiyet için çıkacak

PLAY-OFF MÜCADELESİ

Birinci Amatör Küme A Grubu’nda 35 puanla lider Bağdatspor bugün saat 14.00’de Mehmet Ali Kağıtçı Stadı’nda rakibi ligden düşen Çenesuyu Plajyoluspor karşısında üç puan mücadelesi verecek. 30 puanla ikinci sırada yer alan Çerkeşlispor bugün saat 14.00’de Çerkeşli Stadı’nda en yakın rakibi 28 puanla üçüncü sırada yer alan Alikahya Belediyespor ili karşılaşacak. 25 puanlı Yavuzspor bugün saat 14.00’de Derince Stadı’nda Körfez Esenspor’u ağırlayacak. 23 puanla beşinci sırada yer alan Başiskele Damlarspor bugün saat 14.00’de Başiskele Şehit Binbaşı Arslan Kulaksız Stadı’nda rakibi ligde kalan Gölcük Asarköyspıor karşısında üç puan mücadelesi verecek.10 puanla dokuzuncu sırada yer alan Gebze Yavuz Selimspor bugün saat 14.00’de Beylikbağı Stadı’nda Başaranspor ile karşılaşacak.

KRİTİK MAÇ GEBZE’DE

Birinci Amatör Küme B Grubu’nda 39 puanla lider Hidropaks Gebze Tayfunspor bugün saat 17.00’de sahasında 34 puanla ikinci sırada yer alan Hisareynspor ile karşılaşacak. 25 Puanla üçüncü sırada yer alan Uzuntarla Belediyespor bugün saat 15.00’de Körfez Esentepe Stadı’nda rakibi 10 puanla son sırada yer alan Çamlıtepespor karşısında zorlu bir maç oynayacak. 23 puanla dördüncü sırada yer alan Bahçecikspor bugün saat 14.30’da sahasında 12 puanla dokuzuncu sırada olan Çayırova Serhatspor karşısında üç puan mücadelesi verecek. 22 puanla Play-Off mücadelesi veren Bağçeşmespor bugün saat 15.00’de Değirmendere Stadı’nda rakibi 17 puanlı Gölcük Şirinköyspor’a konuk olacak. 15 puanla sekizinci sırada olan MAP Şenerspor bugün saat16.00’da Mehmet Ali Kağıtçı Stadı’nda rakibi 17 puanla Kadıköyspor karşısında kritik maça çıkacak.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9602 TL 6.9324 TL
Euro
EURO
8.1751 TL 8.1424 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA