Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 03.08.2020 SAAT 12:48:22
Advert
Advert Advert
 

Nurşah Şahin dünya evine girecek

Nurşah Şahin dünya evine girecek
Advert

 

Kocaeli basınında uzun süredir görev yapan Nurşah Şahin Basın Onur Günü’nde Faruk Köseoğlu ile dünya evine girecek.

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti tarafından organize edilen Basın Onur Günü kutlama programına dahil edilen düğün Luxor Garden Hotel’de yapılacak.
O gün gazeteciler için iki farklı kutlama olacak. Üst katta bir gazetecinin düğünü, alt katta ise gazetecilerin onur günü kutlanacak. Şimdiden tüm meslektaşlarımın Basın onur Gününü kutlar, Nurşah ve Faruk’u tebrik ederim.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Genel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9602 TL 6.9324 TL
Euro
EURO
8.1751 TL 8.1424 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA