Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 26.09.2020 SAAT 00:53:47
Advert
 

Miniklere diş eğitimi

KörfezTütünçiftlik’te bulunan Minik Ayaklar Kreşi minikleri, Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi'nde, ağız sağlığı hakkında hem ağız bakım kontrolü yaptı hem de diş bakımı konusunda alanında uzman doktorlardan keyifli bilgiler edindi.
Miniklere diş eğitimi
Advert

 

Korkusuzca bakım yaptırdıklarından dolayı kahramanlık belgesi ve kazandıkları diğer minik hediyeler onları oldukça mutlu etti. Diş bakımı konusunda dişlerin temizliği ve dikkat edilmesi gereken durumları doktorlardan ilgiyle dinlediler. Hastaneye ait çok merak ettikleri acil durum ambulansının özel bölümünü inceleme fırsatı yakalayarak tüm sorularının cevaplarını bulmuş oldular. Ambulansın siren sesi de miniklerin oldukça ilgisini çekti.  

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5796 TL 7.5493 TL
Euro
EURO
8.8341 TL 8.7989 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA