Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.08.2020 SAAT 10:47:56
Advert
Advert
 

Bahçeşehir Kolejinde aydınlığa ilk adım

Kocaeli Bahçeşehir Koleji İlkokul öğrencileri her yıl geleneksel olarak kutladıkları ‘’Aydınlığa İlk Adım’’ gününü bu yıl da büyük bir coşkuyla kutladı.
Bahçeşehir Kolejinde aydınlığa ilk adım
Advert

Arif BULUT   -Kocaeli Bahçeşehir Koleji İlkokul öğrencileri her yıl geleneksel olarak kutladıkları ‘’Aydınlığa İlk Adım’’ gününü bu yıl da büyük bir coşkuyla kutladı. Birinci sınıf öğrencilerinin okumaya başladıkları günü temsilen kutlanan ‘’Aydınlığa İlk Adım Günü’’ velilerin ve aile büyüklerinin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Bu etkinlikte1. Sınıf öğrencileri eğitim hayatlarının ilk yılında okuma-yazma öğrenmenin yanı sıra edindikleri tüm becerilerin sevincini aileleri, öğretmenleri ve arkadaşları ile paylaştılar.Etkinliğe Okul Müdürü Mahmut Kalıcı, Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz  Kartepe eski Belediye Başkanı Şükrü Karabalık’ta katılım gösterdi. 

 


AYDINLIĞA İLK ADIM COŞKUSUNU
Öğrencilerin çemberlerle yapmış oldukları renkli dans gösterisiyle başlayan etkinlikte okul korosunun söylemiş olduğu birbirinden güzel şarkılar izleyenlere“Aydınlığa İlk Adım” coşkusunu yaşattı. Parkur oyunlarıyla daha da renklenen etkinlikte, veliler de oyunlara katılım sağlayarak öğrencilerin heyecanına ortak oldular. Kocaeli Bahçeşehir Koleji minik öğrencileri, eğitimin ışığı ile aydınlanan dünyaya attıkları ilk adımın heyecanını yaşarken, onları izleyen ailelerin sevinç ve gururları yüzlerinden okunuyordu. 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
kocaeliizmitbahçeşehirbahçeşehir kcoaeli
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA