Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 03.08.2020 SAAT 12:17:59
Advert
Advert Advert
 

Alikahya’lılar sıkıntılı

Alikahya’lılar sıkıntılı
Advert

Alikahya’da yapımı süren Kuzey Otoyolu bağlantı yolunda dinamit patlatılması bölgedeki vatandaşları tedirgin ediyor. Vatandaşlar Kolin İnşaat’ın başka çözüm bulmasını istiyor

İZMİT’TE bulunan Alikahya OSB ve Ali Kibar OSB’nin Kuzey Otobanı ile bağlantı yollarını yapan Kolin İnşaat’ın bölgede patlattığı dinamitler bölgedeki vatandaşlarda büyük sıkıntıya neden oluyor. Yol yapımı için Kolin İnşaat’ın dinamit patlatma izni olmasına rağmen vatandaş başka çözüm istiyor. Bölge sakinleri evlerinde artık duramaz hale geldiklerinin altını çiziyor.

 

BAŞKA ÇÖZÜM BULUNSUN

Alikahya OSB ve Ali Kibar OSB’yle birlikte İzmit’in Kuzey Otobanı ile bağlantısını sağlayacak olan yol çalışmasını Kolin İnşaat yapmaya başladı. Bölgenin taşlık olması nedeniyle yolun yapılması için şirket dinamit kullanarak yolu açmaya çalışıyor. Ancak bölgedeki vatandaşlar dinamit patlatılmasından çok büyük sıkıntı duyuyor. Vatandaşlar şirketin dinamit yerine farklı bir çözüm bularak yolu yapmasını istiyor.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9602 TL 6.9324 TL
Euro
EURO
8.1751 TL 8.1424 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA