Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 14.08.2020 SAAT 07:51:42
Advert
Advert
 

Söğüt, iş dünyası ile bir araya geldi

Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk ve meclis üyelerini ağırlayan Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, İş dünyamızın hem istihdama hem de şehir ekonomisine katkısı önemli. Birlikte yönetim anlayışıyla güzel işler yapacağımıza inanıyorum” dedi.
Söğüt, iş dünyası ile bir araya geldi
Advert

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk, yönetim kurulu ve meclis üyeleriyle bir araya geldi. Körfez Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ferit Kır’ın da katıldığı ziyarette konuşan Başkan Şener Söğüt, “Nazik ziyaretiniz bizleri mutlu etti. Ticaret Odamızın ve esnaflarımızın her zaman desteğini gördük. Seçim sürecince de bir çok kez bir araya geldik, sizlerle projeler üzerine istişareler yaptık.

 

 

BU KENTİ BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ
Bu kenti birlikte yöneteceğiz. Sizler birlikte yaşadığımız bu kentte ticaret yapıyorsunuz. Kentin ticaretinin daha yukarıya çıkması için ilçemizi buna göre planlamak, ticari bakış açısıyla değerlendirmek önemli. Tabi bunu bizler tek başımıza yapmayacağız. Tam bu noktada sizlerin fikir ve önerileri ile vereceğiniz destekler çok önemli. İnanıyorum ki; Körfez’de güzel işler yapacağız, daha yukarıya taşıyacağız” dedi.

 

 

İÇİMİZDEN BİRİSİ
Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk de Başkan Şener Söğüt’e ‘hayırlı olsun’ dileklerini ileterek, “Öncelikle kendi içimizden birinin seçilmiş olmasından dolayı memnuniyet duyduk. Uzun yıllardır tanıdığımız, odada da birlikte görev yaptığımız bir arkadaşımız başkan seçildi. Ticaret ve siyasetin içerisinde önemli görevlerde bulundu. Tecrübeleri ile ilçemize önemli kazandırımlar elde ettireceğine eminiz” dedi.

 

 

 

 

Bu haber eklendi
kocaeliizmitşener söğütkörfez belediyesi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.3388 TL 7.3095 TL
Euro
EURO
8.6850 TL 8.6503 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA