Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 04.08.2020 SAAT 14:46:13
Advert
Advert
 

Gündem ekonomi olmalı

Körfez Ticaret Odası’nın nisan ayı meclis toplantısında yerel seçimleri değerlendiren Başkan Öztürk, “Seçimler artık geride kaldı. Bundan sonra Türkiye'nin ilk gündem maddesi ekonomi olmalı” dedi
Gündem ekonomi olmalı
Advert

 

Körfez Ticaret Odası’nın mart ayı meclis toplantısı Güngör Ayhan başkanlığında yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk’ün ay içinde yapılan faaliyetler ve ülke gündemi ile ilgili yaptığı bilgilendirmeler, komite sunumları, üye tanıtımları ve geçmiş dönem yöneticilere verilen plaket takdimleri başlıkları altında yapılan toplantıda konuşan Öztürk, 31 Mart’ta yapılan seçimlerin ülkemize hayırlı olmasını temennisinde bulundu.

 

YAPILACAK ÇOK İŞİMİZ VAR

Meclis toplantısında yerel seçimleri değerlendiren Recep Öztürk, “Öncelikle sonuçların ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini diliyoruz. Sandığa gidip oyunu kullanan, ülkemizin geleceğine ve demokrasiye sahip çıkan herkese teşekkür ediyoruz. Ülke genelinde seçimler kayda değer bir huzur ortamı içinde ve yüksek katılımla gerçekleşti. Bu da milletimizin demokrasiye sahip çıktığını ve yönetimde güçlü bir irade ortaya koyduğunu gösteriyor. Seçimler artık geride kaldı. 4,5 yıllık seçimsiz bir döneme giriyoruz. Bundan sonra Türkiye'nin ilk gündem maddesi ekonomi olmalı. Zira ekonomide atılacak çok adım, yapılacak daha çok işimiz var. Bu dönemi, kesintisiz bir icraat dönemine çevirmeliyiz.

 

ÇALIŞMALAR ANLATILDI

Meclis toplantısında her ay gerçekleştirilen komite sunumları kısmında bu ay 13. Komite Üyesi Nihat Can Kırcı, kuyumculuk sektöründeki kredi kartına 4 taksit imkanı; 2. Komite Üyesi Rasim Kırveli ağaç dikme yönetmeliği ve Yarımca Ziraat Bankası Şube Müdürü Ayla Aygan da üyelere katkı paylı ziraat bankası konut kredisi protokolü ile ilgili bilgilendirmede bulundu.

 

ÜYE TANITIMLARI YAPILDI

Meclis toplantısında Wifi Türk İnternet ve Bilişim Teknolojileri firması ile Gezenyum Gıda firma sahibi Mehtap Demir, meclis üyelerine firma tanıtımları gerçekleştirdiler. Körfez Ticaret Odası yeni yönetimi göreve geldiği günden bu yana devam eden geçmiş dönem odada görev yapan yöneticilere plaket takdimi bu ay da devam etti.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9602 TL 6.9324 TL
Euro
EURO
8.1751 TL 8.1424 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA