Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.08.2020 SAAT 13:19:54
Advert
Advert
 

İKM’nin ilk ziyareti CHP’li Mehmet Baştürk’e

İKM Başkanı Murat Öztürk, yeni seçilen İzmit Belediye Meclis üyelerini ziyaret etmeye başladı. Öztürk ilk ziyaretini CHP’li Meclis üyesi Mehmet Baştürk’e yaptı.
İKM’nin ilk ziyareti CHP’li Mehmet Baştürk’e
Advert


Boran KAYALAR - İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği (İKM) Başkanı Murat Öztürk, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından yeni seçilen İzmit Belediyesi Meclis Üyelerini ziyaret etmeye başladı. Öztürk, ilk ziyaretini CHP’li Meclis üyesi Mehmet Baştürk yaptı.  Mehmet Baştürk’ü Bekirdere’deki dükkanında ziyaret eden Öztürk’e ziyarette İlçe yönetim kurulu Ahmet Kahya, Cihan Işıklı, Deniz Ali Köseoğlu, CHP İlçe yöneticisi Dalistan Filiz ve eski Milletvekili Hikmet Erenkaya eşlik etti.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA