Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 04.08.2020 SAAT 14:59:38
Advert
Advert
 

KOTO’dan yeni başkanlara “hayırlı olsun” ziyareti

KOTO Başkanı Necmi Bulut, Meclis Başkanı Akın Doğan ve beraberindeki heyet, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ve Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ü ziyaret ederek hem üyelerin görüş ve önerilerini dem de ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti
KOTO’dan yeni başkanlara “hayırlı olsun” ziyareti
Advert

Kocaeli iş dünyasının öncü kuruluşu KOTO, kentin sosyo-ekonomik hayatına daha fazla katkı sunmak ve üyelerinin ticaretlerini geliştirmek adına yürüttüğü projeleri, merkezi ve yerel yöneticilerle kurduğu güçlü ilişkilerle de pekiştiriyor. İkili diyaloglara önem veren KOTO, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleriyle birlikte göreve gelen belediye başkanlarını ziyaret ederek, hem ‘hayırlı olsun’ dileklerini, hem de üyelerin görüş ve önerilerini iletiyor.

 

HÜRRİYET VE AYGÜN’E ZİYARET
Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, Meclis Başkanı Akın Doğan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Hüseyin Gezer, Volkan Yılmaz, Meclis Başkan Yardımcısı Alp Kayalar, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mikail Kayacı, Yönetim Kurulu Üyeleri; Murat Barış, Yusuf Erenkaya, Mehmet Akif Şen, Yusuf ziya Uludüz, İbrahim Atalay, Abdurrahman Çuhadar, Meclis Katip Üyesi Sema Kalafat’ın yer aldığı KOTO heyeti, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ve Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ü makamında ziyaret etti. 

 


KOCAELİ İŞ DÜNYAMIZ HER KONUDA YETKİN
Başkanlar Fatma Kaplan Hürriyet ve Zeki Aygün’e görevlerinde başarılar dileyen Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, “Oda üyelerimiz, sağlıktan turizme, kentsel dönüşümden bilişime kadar Kocaelimiz için hayata geçirilecek her bir uygulamayı hayata geçirme noktasında oldukça yetkin. Kocaeli’nin geleceğinin yine Kocaelili iş insanları tarafından şekillendirilmesini oldukça önemsiyoruz. Bu konuda bizlere ve üyelerimize sonsuz desteklerinizi esirgemeyeceğinizi biliyoruz” dedi. Başkan Bulut, üyelerin görüş ve önerilerini de başkanlara iletti.


İŞBİRLİKLERİ SÜRECEK 
Başkan Bulut’a ve KOTO heyetine ziyaretleri dolayısıyla teşekkür eden İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Yeni dönemdi doğrudan alımlarımızın hepsini İzmit esnafımızdan yapacağız. İhale şartnamelerimizi de kentimizdeki esnafı korumaya yönelik yapacağız. İzmit’in ekmeğini İzmit’in insanı yiyecek. İlk talimatlarımdan birisi bu oldu” dedi. Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün ise, KOTO’nun kentin önemli kurumlarının başında geldiğini ifade ederek, “Kocaeli ticaret Odası kentimiz için önemli bir değer. Görüşlerini ve önerilerini oldukça önemsiyoruz. Her konuda iş birliğine hazırız” dedi.

 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
kcoaeliizmitKOTO
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9602 TL 6.9324 TL
Euro
EURO
8.1751 TL 8.1424 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA