Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 03.06.2020 SAAT 03:33:48
Advert
Advert
 

Meclis oy birliğiyle Turan’a yetki verdi

Kandıra Belediye Meclisi, belediyede çalışan devlet memurlarına sosyal denge tazminatı verilebilmesi için Başkan Adnan Turan’aoy birliğiyle yetki verdi
Meclis oy birliğiyle Turan’a yetki verdi
Advert

 

Kandıra Belediye Meclisi’nin Mayıs ayı oturumunda 2 ek gündem olmak üzere 4 maddelik gündem görüşülüp karara bağlandı.Adnan Turan başkanlığında yapılan meclisin birinci gündem maddesinde 2018 yılının kesin hesabı görüşülerek Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edildi. İkinci gündem maddesinde ise Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Kandıra Belediyesi’ne hibe edilen 41 ACB 593 plakalı çöp aracına haczedilemez kararı verilmesi oy birliğiyle kabul edildi. 


MECLİSTE OY BİRLİĞİ
Meclise ek gündem olarak dâhil edilen belediyede çalışan devlet memurlarına sosyal denge tazminatı verilebilmesi için belediye başkanına yetki verilmesi oy birliğiyle kabul edilirken, bir diğer ek gündem maddesinde ise Makedonya’da düzenlenecek olan halk oyunları festivaline katılacak kişilerin masrafları kendilerine ait olmak üzere gezi işlemlerinden muaf tutulması görüşülerek oy birliğiyle onaylandı. 


MUSTAFA DURSUN ATANDI
Ayrıca meclise bilgi sunumunda bulunan Başkan Turan, belediyede ikinci memur başkan yardımcısı olarak Mustafa Dursun’un göreve başladığını duyurdu. Turan, “Mustafa Dursun, daha önce Kandıra’mıza Büyükşehir Belediyesi üzerinden görev yapmış bir arkadaşımız. Yaptığımız istişareler sonucunda kendisinin bizlere faydalı olacağını düşündük ve Büyükşehir Belediyesi’nden müsaade istedik. Kendisine şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8041 TL 6.7770 TL
Euro
EURO
7.5904 TL 7.5601 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA