Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 26.05.2020 SAAT 20:23:26
Advert
Advert
 

Bayram gönderdi, Büyükakın geri getirdi

Büyükşehir eski Genel Sekreteri İlhan Bayram tarafından genel sekreterlik yardımcılığından İSU Genel Müdür Yardımcılığına gönderilen Mustafa Altay, Başkan Tahir Büyükakın tarafından eski görevine geri getirildi
Bayram gönderdi, Büyükakın geri getirdi
Advert

 

Süriye ÇATAK TEK - 31 Mart Yerel Seçimlerinde Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Doç. Dr. Tahir Büyükakın, kadrosunda değişiklik yapmaya başladı. Eski Genel Sekreter İlhan Bayram tarafından Genel Sekreter Yardımcılığı görevinden alınan ve İSU Genel müdür Yardımcılığına gönderilen Mustafa Altay, eski görevine getirdi. Bayram’ın Genel Sekreter Yardımcısı olarak görevlendirdiği Alaeddin Alkaç ise eski görevi İSU Genel Müdürlüğü görevine gitti. 

 

 

 BAYRAM İSU’YA GÖNDERDİ
Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı görevindeyken 2017 yılında Bilecik Valiliğine atanan Tahir Büyükakın’ın yerine atanan İSU Genel Müdürü İlhan Bayram, yardımcıları arasında sadece Mustafa Altay’ı değiştirdi. Altay’ı Genel Sekreter Yardımcılığı görevinden alıp İSU Genel müdürlüğü görevine gönderen Bayram, Altay’ın yerine eski çalışma arkadaşı ve İSU Genel Müdür Yardımcısı Alaeddin Alkaç’ı getirdi. 

 

 

ESKİ GÖREVİNE GERİ GELDİ
Yerel seçimlerin ardından ekibini oluşturmaya başlayan Başkan Büyakakın, genel sekreter yardımcı Alaeddin Alkaç’ı İSU Genel Müdür Yardımcılığı görevine geri gönderdi ve Mustafa Altay’ı Genel Sekreter olarak atadı. Altay eski görevine geri döndüğü gibi eski yetkileri de verildi. Altay’a Park Bahçeler Daire Başkanlığı, Ulaşım Daire Başkanlığı, Muhtarlıklar Daire Başkanlığı, Fen İşleri Daire Başkanlığı, Edüt ve Proje Daire Başkanlığı bağlandı. 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8142 TL 6.7870 TL
Euro
EURO
7.4310 TL 7.4013 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA