Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 31.05.2020 SAAT 07:41:46
Advert
Advert
 

Akar’dan muhtarlara tebrik telefonu

CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, 31 Mart yerel seçimler sonrası ilimizde seçilerek görevlerine başlayan muhtarları tek tek telefonla arayarak tebrik ediyor
Akar’dan muhtarlara tebrik telefonu
Advert

31 Mart yerel seçimlerinin üzerinden bir aylık zaman geçmesine rağmen Türkiye hala yerel seçimleri konuşmaya devam ediyor. Nisan ayında İstanbul seçimleri itirazlarında aktif görev alan CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, YSK kararı sonrası kentimizde seçilen muhtarları telefonla arayarak tebrik ediyor.

 

VATANDAŞ İLK OLARAK SİZLERİN KAPISINI ÇALIŞYOR
Akar, vatandaşların ilk kapısını çaldığı kişilerin muhtarlıklar olduğunu belirterek şunları söyledi: “Kentimizde 472 muhtarımız var, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde milletimizin takdiri ile 5 yıllık bir görevi teslim aldılar. Yerel yönetimlerin ilk basamağı olan muhtarlık ve muhtarlarımız vatandaşlarımızın ilk kapısını çaldığı ve sorunlarını ilettiği bir makam olarak ayrı bir öneme sahiptir. Bulundukları köyün ve mahallenin kanaat önderleri olarak, yurttaşlarımıza ilk elden dokunan Muhtarlarımızla birlikte çalışacağız. Muhtarlık kurumunun güçlü olduğu bir Türkiye’de, demokrasinin de güçleneceğini, kökleşeceğini biliyorum” dedi.

 

BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ
CHP olarak parlamentoda muhtarların sesi olduklarını belirten CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, bugüne kadar vermiş oldukları Kanun Teklifleri ile birlikte Muhtarların birçok sorununu gündeme getirdiklerini ve çözülmesini sağladıklarını önümüzdeki süreçte de yine muhtarlarla beraber çalışacaklarını söyledi.

Bu haber eklendi
kocaeliizmithaydar akar
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8363 TL 6.8090 TL
Euro
EURO
7.6021 TL 7.5717 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA