Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.08.2020 SAAT 02:39:49
Advert
Advert
 

Turan AK Parti toplantısında

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, haftalık olarak düzenlenen AK Parti Kandıra İlçe yönetim kurulu toplantısına katıldı
Turan AK Parti toplantısında
Advert

AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez’in başkanlığında gerçekleşen haftalık toplantıya Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan ile İlçe Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. Toplantıda, AK Parti İlçe teşkilatının çalışmaları, Kandıra Belediyesi tarafından devam eden ve planlanan çalışmalar görüşüldü.

 

TEŞEKKÜR ETTİ
Başkan Turan, yapılan toplantıların önemine vurgu yaparak, “AK Parti ve Kandıra Belediyesi olarak, Kandıra’da pek çok projeye yenilerini ekleyerek hayata geçirmeye devam edeceğiz. Bizler her zaman partimizin her kademesindeki dava arkadaşlarımız ile istişare içinde ülkemiz ve ilçemiz için çalışacağız. Bu vesile ile bizimle birlikte bu toplantılarımıza iştirak eden herkese teşekkür ediyorum” dedi. 

Bu haber eklendi
kcoaeliizmitadnan turanak parti kandıra
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA