Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 30.05.2020 SAAT 06:20:07
Advert
Advert
 

167 Nolu Kooperatif seçim öncesi hareketli

S.S.167 Nolu Gebze Minübüs Otobüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi 16 Haziran’da seçime gidiyor.
167 Nolu Kooperatif seçim öncesi hareketli
Advert

 

Kongre öncesi kooperatifte büyük bir hareketlilik söz konusu.

Başkan Kemal Okumuş ve yönetiminden rahatsız olan üyeler, tercihlerini Ali Rıza Taşlı’dan yana kullanacak.

Kooperatif üyeleri, "Mevcut yönetimden çok rahatsızız. Kooperatifte adaletsiz bir yönetim anlayışı var. Bugün itibariyle mevcut yönetimin üyelerin ihtiyaçlarını karşılamadığını sorunları çözmede yetersiz kaldığını, vatandaş ve resmi kurumlar ile ikili ilişkilerde sorunluluklarını yerine getiremediğinden ötürü değişim kaçınılmaz olmuştur.

Biz üyeler Ali Rıza Taşlı’yı başkan görmek istiyoruz. Başkan adayımızın tüm sorunları çözeceğine inanıyoruz’’ dedi.

Göreve geldiklerinde öncelikle üyelerin sorunlarını şeffaf ve adil bir yöntemle çözeceklerini belirten Ali Rıza Taşlı ise, "Vatandaş ile resmi kurumlarla ilişkileri düzelteceğiz. Üyelerimizi ikinci plana atmayacağız. Kooperatifimizi üyelerimiz ile hep birlikte yöneteceğiz. Sorun üreten değil hizmet üreten bir yönetim anlayışımızla geliyoruz’’ dedi.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8363 TL 6.8090 TL
Euro
EURO
7.6021 TL 7.5717 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA