Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 29.05.2020 SAAT 19:08:16
Advert
Advert
 

KARBAFED’den Büyükakın’a ziyaret

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tahir Büyükakın, Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyon Başkanı Mikail Kalyoncu ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı
KARBAFED’den Büyükakın’a ziyaret
Advert

 

Boran KAYALAR - Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tahir Büyükakın, Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyon Başkanı Mikail Kalyoncu ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. Ziyarette KARBAFED Başkanı Mikail Kalyoncu’nun yanı sıra Kocaeli Artvinliler Derneği Başkanı Musa Özcan, Hasan Basri Başbay, Osman Özer, Ali Zülfikar Tokgöz, Alper Yazıcı, Mevlüt Ağra, Ömer Yıldırım, Kandıra Beylerbeyi Derneğinden Esra Cici, Reşat Öktem, Derince Artvinliler Derneği Başkanı Binali Budağ ve Erdoğan Taban’da yer aldı.

 

BÜYÜKAKIN’A ÇALIŞMALARI SUNDU

Federasyon Başkanı Mikail Kalyoncu 1 yıl içerisinde yapmış olduğu çalışmaları ile ilgili  başkan Büyükakın’a 2018 Mart ayında kurulan Federasyon çalışmaları ile ilgili bilgi sundu. Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükakın, “Çalışmalarınızda şahsım ve yönetimim adına başarı dileklerimi sunuyorum. Her zaman yanınızda olacağımı gönülden sunuyorum” dedi.

 

HER ZAMAN YANINIZDA OLACAĞIM

Sözlerini sürdüren Büyükakın, ”Mikail Kalyoncu ve yönetimine bu nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum. Sizlerin çalışmalarınızı takip ediyorum. Zaman zaman gurur verici işler yaparak Kocaeli’de yaşayan Artvinlilerin göğüslerini kabartıyorsunuz. Öncelikle şahsınızı ve yönetim kurulunuzu kutluyorum. Yapacağınız topluma ve kamuoyuna damgasını vuracağınız işlerinizde her zaman yanınızda olacağım” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8363 TL 6.8090 TL
Euro
EURO
7.6021 TL 7.5717 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA