Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 31.05.2020 SAAT 18:36:36
Advert
Advert
 

Kanser hastaları için anlamlı festival

36 yıldır büyük bir özveri ile eğitim öğretim hizmeti veren ve bölgemize örnek çalışmaları da bulunan Özel Seymen Eğitim Kurumları yıllarca İzmit Rahmi Seymen Yerleşkesi kampüs alanında yaptığı “Bahar Festivali” ni bu yıl da gerçekleştirdi.
Kanser hastaları için anlamlı festival
Advert

 

Seymen Koleji bu etkinliği bir sosyal sorumluluk projesiyle de taçlandırarak Okul Aile Birliği ile yürüttüğü festivalden elde edilen gelirle “Kanser Savaşçıları Derneği” ne katkıda bulundu. Korkmuyoruz projesi ile eğitim öğretim yılı boyunca çeşitli etkinliklerle “Korkmuyoruz” adlı sosyal sorumluluk projesi ile elde edilen gelir Kanser Savaşçıları Derneği aracılığıyla tedavi olan hasta yakınlarının konaklayabileceği aynı zamanda psiko destek de alabilecekleri “Bir Ev” Projesi için bağışlanacak Seymen Koleji yine bu amaçla yapılan festivalde öğrenciler ve velileriyle açılan standlar ve oyun alanlarında çeşitli etkinliklere katılarak hem eğlendiler hem de anlamlı bir organizasyona katkı sağladılar.

 

 

Festivalde İngilizce oyunlarla, gösterilerle, yarışmalarla, müzikle ve açılan standlar da yapılan akıl oyunları ve deneylerle gün boyu eğlenceli vakit geçiren öğrenci ve veliler akşam saatlerinde okul kampus alanında yapılan Can Gox konseri ile de gönüllerince eğlendiler.

 

 

Konser sonunda Kanser Savaşçıları Derneği Temsilcisi Aslı Ortakmaç katkılarından dolayı Seymen Eğitim Kurumlarına ve sanatçıya teşekkür ederken, Okul müdürleri Ercan Demir ve Gülistan Tireli ile Okul Aile Birliği Başkanı Banu Zamaniş Çakır böylesine anlamlı bir organizasyona katkı sağlayan tüm Kocaeli halkına ve sanatçı Can Gox’a teşekkür etti.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8363 TL 6.8090 TL
Euro
EURO
7.6021 TL 7.5717 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA