Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 28.05.2020 SAAT 03:29:22
Advert
Advert
 

Bilgi küpü okulları kanserli çocuklara umut oldu

2003 yılından bugüne ilimizde eğitim alanında hizmet veren Bilgi Küpü Okulları gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile farkındalık oluşturmaya devam ediyor.
Bilgi küpü okulları kanserli çocuklara umut oldu
Advert

Bilgi Küpü Okulları, geleneksel olarak düzenlediği yardım kermeslerinin bir yenisini bu yıl Marmara Bölgesi başta olmak üzere aktif olarak, ayakta veya yatarak tedavi gören, kanser tanısı almış çocuklara ulaşmayı ve onlara destek olmayı hedefleyen “KAÇOD DERNEĞİ” için düzenledi.


KAÇOD yararına düzenlenen kermesin açılışında konuşan Bilgi Küpü Okulları Kurucu Genel Müdürü Kenan DEMİR “Öncelikle bizleri bu güzel etkinlikte yalnız bırakmayan misafirlerimize teşekkür ediyorum. Bugün burada öğrencilerimizle birlikte, başkası için çabalamanın, tanımadığımız insanlar için yardım etmenin mutluluğunu yaşayacağız. Okulumuzun en önemli ilkelerinden biri olan iyi insan olabilme yetisini öğrencilerimize aşıladığımızı görmekten büyük mutluluk duyuyorum. Ayrıca kermesin hazırlanmasında emeği geçen tüm öğretmenlerimize, öğrencilerimize, okul aile birliğimize bizleri yalnız bırakmayan misafirlerimize ve tüm Bilgi Küpü çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini bitirdi.


Bilgi Küpü Okulları çalışanları,okul aile birliği, öğrenciler, öğretmenler ve velilerin katkılarıyla düzenlenen yardım kermesine ilgi yoğun olurken herkes yardım etmenin mutluluğunu yaşamak adına elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştı. Özel Bilgi Küpü Okullarında 3.’sü düzenlenen geleneksel kermestegözleme standı, organik ürünler standı, 3D yazıcı standı, sinema standı, kum boyama standı, dondurma standı gibi standlar yer alırken, birbirinden farklı ürünler yardım için satılıp, kısa süre içerisinde gelen misafirler tarafından hızlıca tüketildi.


Özel Bilgi Küpü Okulları görsel sanatlar öğretmenleri tarafından düzenlenen “Kanser ve Çocuk“ konulu resim yarışmasında derece alan öğrenciler, tüm resimlerini kanserli çocuklara destek olmak için bağışta bulundular. KAÇOD Derneği Başkanı Burcu ÖZKAN  “Bir çocuğun mutluluğuna katkıda bulunduğunuz için her birinize teşekkür ederim” diyerek Bağış Sertifikalarını öğrencilerimize takdim etti.


3. Geleneksel Kermesten toplanan tüm gelir KAÇOD derneğine bağışlandı.
Şölen havasında gerçekleşenÖzel Bilgi Küpü Okulları Yardım Kermesi tüm katılımcıların fotoğraf çektirmeleriyle, hayatlarında minicik izler hatıralar bıraktı. 

 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
kocaeliizmitkocaeli Bilgi küpü okulları
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.7831 TL 6.7560 TL
Euro
EURO
7.4544 TL 7.4247 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA