Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 27.05.2020 SAAT 02:28:16
Advert
Advert
 

Çevre ödülü Yeni Turan’ın

Türkiye genelinde Milli Eğitim Bakanlığının düzenlediği Sıfır Atık Projesi ve Çevre Bilinci ile ilgili yarışmada 40 ilde belirlenen 40 okul arasında Yeni Turan Anaokulu birinci oldu
Çevre ödülü Yeni Turan’ın
Advert
 
 
Süriye ÇATAK TEK  - Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Türkiye’de 40 ilde 40 okul arasında düzenlenen Sıfır Atık Projesi yönetimi ile ilgili çalışmalarda Türkiye birinciliğini Kocaeli aldı. Kocaeli adına yarışmaya giren Yeni Turan Anaokulu, yaptığı çalışma ile birinci oldu ve 2 Mayıs’ta Çevre Beratını Ankara’da düzenlenen törenle aldı. Okul Müdürü Nesrin Çoban ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmeşen, aldıkları çevre beratı ile birlikte İL Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik’i ziyaret etti. 
 
 
ÇEVRE BERATI ALDI
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından çevrenin korunması ve yaygınlaştırılması konularında göstermiş oldukları örnek çalışmalarla ilgili Türkiye genelinde 40 il ve 40 okul belirledi. Okulların çalışmaları tek tek değerlendirildi ve İzmit Yeni Turan Anaokulu’nun çevre bilincinin yaygınlaştırılması ve çevrenin korunmasında gösterdikleri çaba ve sıfır atık ile ilgili çalışmalarından dolayı birinci oldu. Çevre Beratı verilen okulun yöneticileri başarılarını İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim çelik ile paylaştı. 
 
 
Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8142 TL 6.7870 TL
Euro
EURO
7.4310 TL 7.4013 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA