Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 29.05.2020 SAAT 19:52:56
Advert
Advert
 

Cem Bialetti işçisine sendikalardan destek

Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinde anlaşma çıkmayan Cem Bilaetti’de işçiler greve çıktı. İşçilerin grevine DİSK ve KESK’e bağlı sendikalar destek verdi
Cem Bialetti işçisine sendikalardan destek
Advert

Süriye ÇATAK TEK  -Birleşik Metal-İş Sendikası’nın örgütlü olduğu Cem Bialetti tencere üretim fabrikasında çalışan 100 işçi önceki gün greve çıktı. Grevin üçüncü gününde DİSK ve KESK’e bağlı sendikalar işçilerle dayanışma amacı ile fabrikanın önündeki grev çadırını ziyaret etti. Sendikalar işçilerin mücadelesinin yanında olduklarını ve kazanan kadar dayanışmayı ve desteklerini sürdüreceklerini söyledi. 

 

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ 
Genel-İş Şube Başkanı ve DİSK Bölge Temsilcisi Vedat Küçük, Emekli-Sen Şube Başkanı İlhan Deniz, KESK’e bağlı Tüm Bel-Sen Şube Başkanı Erdal Karakuş, Genel-İş Şube Yöneticileri Harun Annika ve Melih Ademoğlu işçileri ziyaret etti. Birleşik Metal-İş Şube Başkanı Telat Çelik ve işçilerin hazır bulunduğu ziyarette sendikacılar işçilere dayanışma mesajları verdi. Sendikalar, işçilerin mücadelelerini kazanmalarında her zaman yanlarında olacağının altını çizdi. 

Bu haber eklendi
kocaeliizmitcem bialetti grev
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8363 TL 6.8090 TL
Euro
EURO
7.6021 TL 7.5717 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA