Advert Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 25.05.2020 SAAT 01:24:09
Advert
Advert Advert
 

Eğitim güvenliği Başiskelede sürdü

Öğrencilerin eğitimlerini güvenli bir ortamda sürdürmeleri için ’Eğitim Güvenliğinde Kararlıyız’ uygulaması devam ediyor. Önceki gün Başiskele ilçesinde devam eden uygulamada 60 şahıs 3 umuma açık iş yeri kontrol edildi.
Eğitim güvenliği Başiskelede sürdü
Advert

Abbas ÇAKAR  -Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Çocuk Şube Müdürlüğü koordinesinde, çocukların suça sürüklenmesi ve suç mağduru olmalarını önlemek, fiziksel ve ruhsal gelişimlerini etkileyecek zararlı alışkanlıklardan sağlıklarını korumak ve güvenli bir ortamda gelişimlerini sürdürmek amacıyla  değişik zaman periyotlarında  yapılan ‘Eğitim güvenliğinde kararlıyız ’’ uygulaması önceki gün  Başiskele İlçesinde gerçekleşti. 

 

60 ŞAHIS SORGULANDI
Başiskele İlçe Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde, Narkotik ve Asayiş Şube Müdürlükleri, Başiskele İlçe Emniyet Müdürlüğünden oluşan karma ekipler ve İlçe Belediye Başkanlığı, İlçe Sağlık Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Tarım Müdürlüğü personellerinin katılımıyla yapılan uygulamada,  60 şahıs  sorgulandı.  Ayrıca okul çevrelerinde bulunan umuma açık 3 işyeri kontrol edildi.

 

İŞYERLERİNE TEBLİG
Herhangi bir  olumsuzluğa rastlanılmayan uygulamada,  ayrıca  2019/1 Valilik kararı gereği 18 yaş altındakilere sigara satışı yapılmaması konusunda  10 iş yerinde tebligat yapıldı. Yapılan uygulamalarda kontrol edilen  10 aractan 4’üne  farklı maddelerden   bin 29  lira para cezası uygulandı.

Bu haber eklendi
kocaeliizmitbaşiskele
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8142 TL 6.7870 TL
Euro
EURO
7.4310 TL 7.4013 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA