Advert Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 25.05.2020 SAAT 01:54:44
Advert
Advert Advert
 

STK’lar bir şehrin taşıyıcı sütunlarıdır

Sivil toplum kuruluşlarının yöneticilerini ağırlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, “Yeni dönemde STK'larımız ile yoğun ilişki halinde olacağız” dedi
STK’lar bir şehrin taşıyıcı sütunlarıdır
Advert

 

BÜYÜKŞEHİR Belediye Başkanı Doç.Dr Tahir Büyükakın, Başiskele Kaymakamı Atilla Kantay’ı, Kocaeli Artvinliler Batum Havalisi Dernekleri Federasyonu Başkanı Mikail Kalyoncu’yu, Erzurum Dernekler Federasyonu Başkanı Tekin Dursun’u, Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Mehmet Aras’ı ve yönetimlerini makamında ayrı ayrı konuk etti. Nazik ziyaretleri için tüm misafirlerine teşekkür eden Büyükakın, “Milletimizle yol yürümek, onları mutlu etmek ve değerlerimize sahip çıkarak çalışıyoruz. Vatandaşımızın derdiyle dertleniyor, mutluluğuyla mutlu oluyoruz” ifadelerini sarf etti. 

 

SİZ DE SORUMLUSUNUZ 
Sivil toplum kuruluşlarının etkin saha çalışmasına önem vermesinin kent için çok kıymetli olacağını ifade eden Başkan Büyükakın, “STK’ları şehrimizin taşıyıcı sütunları olarak görüyorum.  Bu yeni dönemde gerek fikri gerekse gerekse saha çalışmalarında STK'larımız ile yoğun ilişki halinde olacağız” açıklamasını yaptı. Eğitim başta olmak üzere kadın ve gençlik üzerine çalışmalarına önem veren STK’ların kültür üzerinde yaptıkları hizmetleri takdir ettiğini dile getiren Başkan Büyükakın, “Bunların yeterli mi sorusuna cevabını bizler ve sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri muhakkak kendi içerisinde değerlendirecektir. Bizler insanımıza karşı ne kadar sorumluysak STK’larda o kadar sorumludur” şeklinde konuştu.


BİRLİKTE BELİRLEYELİM 
Kendisine ziyarete gelen STK’lara teşekkür eden Tahir Büyükakın, Yeniden Refah Partisi İl Başkanı olarak seçilen Mehmet Aras’ı ve yönetimini tebrik etti. Nazik ziyaretleri için teşekkür eden Aras ve yönetimine teşekkür eden Başkan Büyükakın, “Siyasetimiz bizim hizmet temellidir. Kentimizin gelişmesi ve kalkınması için ortak akılla çalışacağız” şeklinde konuştu. Hemşeri derneklerinin kültürlerin yaşatılması için verdiği gayreti de takdir ettiğini söyleyen Başkan Büyükakın, “Geçmişimizi unutmamak adına yapılan hizmetler önemlidir. Ancak geleceğe dönük atacağımız adımları da hep birlikte belirleyeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8142 TL 6.7870 TL
Euro
EURO
7.4310 TL 7.4013 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA