Advert Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 25.05.2020 SAAT 02:20:01
Advert
Advert Advert
 

Poyraz yuvaya döndü

Poyraz yuvaya döndü
Advert

Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Profesyonel Cimnastik Kulübü eski antrenörlerden Akın Poyraz ile yeniden anlaşarak teknik ekibini güçlendirdi
Cimnastik branşında Türkiye’nin başarılı kulüplerinden biri olarak marka değeri taşıyan Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Profesyonel Cimnastik Kulübü bir yandan ülkemiz genelinde büyük başarılar elde ederken bir yandan da başarıları sürdürebilmek için ekibini güçlendiriyor. 2009 yılında ilimizde profesyonel jimnastik branşının startını veren Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Profesyonel Jimnastik Kulübü bir dönem eğitim kadrosunda yer alan başarılı antrenör ve eski milli aerobik cimnastikçi Akın Poyraz’ı tekrar kadrosuna katmaya hazırlanıyor. Yuvasına tekrardan dönmek için heyecanlı olan Akın Poyraz; “Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Profesyonel Cimnastik ailemiz bünyesinde geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirdiğimiz başarıları yeniden yaşayacağız. Hedeflerimiz aerobik cimnastikte milli takımlar” dedi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8142 TL 6.7870 TL
Euro
EURO
7.4310 TL 7.4013 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA