Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 26.05.2020 SAAT 21:25:16
Advert
Advert
 

Engelsiz bir dünya olmasını temenni ediyoruz

Görme Engelliler Dayanışma Derneği Kocaeli Şube Başkanı Dursun Karaman Engelliler Haftası nedeniyle gerçekleştirdiği basın açıklamasında, “GÖRSEM olarak engelsiz bir Kocaeli, engelsiz bir Türkiye ve engelsiz bir dünya olmasını temenni ediyoruz” dedi
Engelsiz bir dünya olmasını temenni ediyoruz
Advert

Arif BULUT  -Görme Engelliler Dayanışma Derneği Kocaeli Şubesi tarafından Engelliler haftası nedeniyle basın açıklaması gerçekleştirildi. Basın açıklamasına GÖRSEM Yönetim Kurulu Üyeleri ve üyeler katıldı. GÖRSEM Başkanı Dursun Karaman basın açıklamasında, “Engelliliği çekilmez hale getiren tüm araç gereçlerin engellilere göre düzenlenmesi lazım. Tüm kamu kuruluşları ve özel kuruluşlar mal ve hizmetlerini engelliler için de uygun ve kullanışlı bir şekilde sunmak zorundadır” dedi. 


UMUT VERİCİ GELİŞME
Karaman sözlerini, “ İlimizdeki izleme ve denetleme komisyonu vali yardımcısı Suat Yıldız başkanlığında yapılan toplantıda kamu kurumlarının il müdürleri sert bir şekilde uyarıldı ve ekim ayına kadar süre verildi. Bu adımı ilimiz için umut verici olarak görüyor ve Kocaeli’nin bu konuda örnek olmasını diliyoruz. GÖRSEM olarak engelsiz bir Kocaeli, engelsiz bir Türkiye ve engelsiz bir dünya olmasın temenni ediyoruz”  ifadeleriyle sonlandırdı. 

 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
kocaeliizmitGÖRSEM
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8142 TL 6.7870 TL
Euro
EURO
7.4310 TL 7.4013 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA