Advert Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 25.05.2020 SAAT 06:56:06
Advert
Advert Advert
 

Akçaova’da 'TÜBİTAK Bilim Fuarı'

Kandıra Akçaova Ortaokulu’nda TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açıldı. Fuarda öğrenciler tarafından hazırlanan 11 proje sergilendi.
Akçaova’da 'TÜBİTAK Bilim Fuarı'
Advert

 

Ünal CANKURT - 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı Destekleme Programı kapsamında Akçaova Ortaokulu’nda TÜBİTAK Bilim Fuarı gerçekleştirildi. Fuar kapsamında proje yürütücüsü Sinan Zengin koordinatörlüğünde okul müdürü Ömer Şişkin ve görevli öğretmenler Kadir Kopuz, Recep Köç, Volkan Karakoç, Şule Başol, Elif Karabulut, Gülşah Atikol rehberliğinde 22 öğrencinin hazırlamış olduğu 11 proje sergilendi.

 

FUARA YOĞUN İLGİ

Kandıra İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Yıldırım, fuar açılışını yaptıktan sonra, fuarda sergilenen projeler hakkında görevli öğrencilerden bilgi aldı. Gün içerisinde fuarı Akçaova İlkokulu, Selma Orhon Atameriç Anaokulu, Özbey İlkokulu, Özbey Ortaokulu, Eğercili Namık Kemal İlkokulu ve Ortaokulu, Çerçili Sefa Sirmen İlkokulu, Seyitaliler İlkokulu ve Ortaokulu idarecileri, öğretmenleri, öğrencileri ziyaret etti. Çevre köylerin muhtarları, okul öğrenci velileri ve Akçaova köyü sakinlerinin de ziyaret ettiği fuar başarı ile gerçekleştirildi.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8142 TL 6.7870 TL
Euro
EURO
7.4310 TL 7.4013 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA