Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 29.05.2020 SAAT 19:06:36
Advert
Advert
 

Türkkan boş durmuyor

Manavlar’ın kurduğu sivil toplum kuruluşlarının başkan ve temsilcileri ile bir araya gelen İYİ Parti Milletvekili Lütfü Türkkan iftardan sonra İzmit Şahinler Köyü'ne gitti
Türkkan boş durmuyor
Advert

 

YEREL seçimler öncesinde yoğun bir tempo yaşayan İYİ Parti Grup Başkan Vekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Ramazan ayında da boş durmuyor. Milletvekili Türkkan, İzmit’te bulunan Manavlar’ın kurduğu sivil toplum kuruluşlarının başkan ve temsilcileri ile bir araya geldi.


FEDERASYON SIRASI
Manavlar, Türkkan ile görüşmelerinde yoğun göç alan Kocaeli’nde varlıklarını, seslerini, yeterince duyurabilmek için bir federasyon çatısı altında bir araya gelme girişimlerini anlattı.  Görüşmede; Manavlar’ın kendi kültürlerinin yok olmaması için yoğun bir çaba içerisinde olduklarını bildiğini söyleyen Türkkan, Kocaeli Milletvekili olarak üzerine düşeni yapacağını, her zaman yanlarında olduklarını ifade etti. Manavlar İYİ Partili Türkkan’a İzmit’in genel sorunlarından da bahsetti. Programa İYİ Parti İl Başkan Yardımcıları Pelin Dönge ve Kaan Dilmen, İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz ve İzmit Belediye Meclis Üyesi Yaşar Kardeş de katıldı. 


ŞAHİNLER'E GİTTİ 
İYİ Parti Grup Başkan Vekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Manavlarla buluşmasının ardından İzmit İlçe Teşkilatıyla birlikte İzmit’in en uzak köylerinden biri olan Şahinler Köyü’ne gitti. Köyde vatandaşların sıkıntılarını dinleyen İYİ Partili Milletvekili Lütfü Türkkan, başta ulaşım olmak üzere mevcut sıkıntılarını TBMM’de dile getirip, çözümü için ilgili mercilere aktarmak üzere söz verdi. 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8363 TL 6.8090 TL
Euro
EURO
7.6021 TL 7.5717 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA